Šampūniem, kondicionieriem 

Šampūniem, kondicionieriem

Dažādie kosmētikas ražošanas sastāvdaļas, kuri palīdzēs izveidot labu mitrinošu ķermeņa mazgāšanas līdzekli, maigu kondicionējošu šampūnu vai grima noņēmēju.

 • Lietojams ādas un matu kopšans līdzekļos. Auzu pulveris atsvaidzina un atjauno ādu, palielina matu apjomu, veicina kolagēna izšķiršanos, dabīgs antioksidants, darbojas kā pretiekaisuma līdzeklis, sabiezina kosmētikas produktus.

  2,00 €
 • Tas ir uz ūdens bāzes izveidots mazgāšanas līdzeklsi, kas tiek iegūts no koksriekstu eļļas. Šis līdzeklis labi puto un intensīvi mitrina. Lietojams šampūnos, vannas putās, šķidrajās roku ziepēs, kā sekundārais mazgāšanas līdzeklis. Izveido patīkamu sajūtu ādai un biezāku kosmētisko līdzekļu tekstūru.

  2,20 €
 • Glicerīns – 100% dabīgs mitrinātājs, aborbējošs un noturošs ādā mitrumu, piesaistošs no dziļākajiem ādas slāņiem. Tāpēc glicerīns ir piemērots sausas un jūtīgas ādas kopšanai.

  1,95 €
 • VegeMoist ir piemēorts uzlabot sausas, nobriedušas, bojātas ādas izskatu. Augu izcelsmes mitrinātajs nekairina ādu, veicina kalogēna ražošanu, uzlabo ādas elastību, aizsargā no oksidācijas. Mitrina galvas ādu, kondicionē un labi puto, mati kļūst mirdzoši un paklausīgi.

  3,20 €