PREČU ATGRIEŠANA

Ja Jūs esat neapmierināti ar savu pirkumu,  lūdzam par to informēt Pārdevēju 14 dienu laikā pēc sūtījuma saņemšanas. Pārdevējs Jums atmaksās samaksāto naudu vai arī izsūtīs jaunu preci.

Bojātu preču atgriešana

Ja, preces bija sabojātas transportēšanas laikā līdz piegādes brīdim Pircējam, lūdzam par to, veikt atzīmi sūtījuma piegādes dokumentos (ja piegādes laikā esat novērojuši, to ka, iepakojums ir mitrs, netīrs).

Bojātu preču foto attēlu, lūdzam atsūtīt mums uz e-pasta adresi info@biocos.lv. Saņēmuši informāciju par sabojāto sūtījumu, Jums tiks piegādāts bezmaksas sūtījums vai arī preces, kas bija bojātas un nav bijušas lietošanai derīgas.

Kvalitatīvu preču atgriešana

Kvalitatīvaspreces, kuras atbilst sūtījumam, nav atgriežamas.

Atgriezt kvalitatīvas preces var, ja kļūdas dēļ  ir saņemtas saņemtas preces , kas neatbilst pasūtītajām precēm. Šādā gadījumā, lūdzam informēt Pārdevēju. Un Pārdevējs Jums izsūtīs Jūsu pasūtītās preces:

  • Atgriežamajām kvalitatīvajām precēm ir jābūt neatvērtām, nebojātām, nezaudējušām preču izskatu (nevar būt noņemtas un bojātas etiķetes, nevar būt noņemtas aizsargplēvītes, etiķetes un tā tālāk), prece nevar būt lietota.
  • Precei ir jābūt atgriežamai oriģinālajā iepakojumā, tādā pašā komplektācijā, kādā bija saņēmis Pircējs, kopā ar lietošanas instrukcijām un citiem preču papildinājumiem.
  • Ja, atgriežamā prece ir nepilnīgi sakomplektēta, bija atvērta (bojāta aizsardzības plēvīte), un sabojāta, nepareizi vai nepiemēroti iepakota, Pārdevējam ir tiesības nepieņemt preci, to nemainīt un neatgriezt Pircējam samaksāto naudas summu.
  • Atgriežamām kvalitatīvām precēm, ir jābūt droši, piemēroti iepakotām, lai tās netiktu bojātas transportēšanas laikā. Par sabojātām transportēšanas laikā vai nozaudētām precēm, kad preces ir atgriežamas Pārdevējam, Pārdevējs neatbild.
  • Kvalitatīvu (nesabojātu transportēšanas laikā) preču atgriešanas izdevumus sedz Pircējs.

Preces lūdzam atgriezt BIOCOS academy pārstāvniecībai, pēc norādītās adreses:

MakesYouLocal (Anita Siliņa),

Kr. Valdemāra iela 16, 2. Stāvs,

LV- 1010, Rīga.

Darba laiks: 9:00 – 17:00

Atgriežot preces, lūdzam piestādīt, preču atgriešanas rēķinu.