Auzu krēms ar beta glukānu

11,90 €

Iegādājoties šo produktu jūs nopelnīsiet 1 lojalitātes punktu. Jūsu grozā kopā būs 1 punkt kas var tikt pārvērsts uz pirkumā. Viena punkta vērtība ir 0,30 €.

Vairāk informācijas

Atsauksmes

BIO+“ biokosmētikas līnija izceļās ar lielāku efektivitāti, jo receptūrā bez tradicionālajām augu sastāvvielām izmantojami arī aktīvi iedarbojošies dabīgie materiāli, kuri pozitīvi palielina biokosmētikas ietekmi ādai: intensīvāk mitrina, uzlabo ādas elastību, stimulē ādas kolagēna rašanos.

Auzu krēms ar beta glukāniem izceļas ar ādu stimulējošām un elastību atjaunojošām īpašībām.

Aktīvās sastāvdaļas:

  • Beta glukāni  –imunās sistēmas uzraudzītāji, nepieciešami veselas ādas uzturēšanai. Tie stimulē ādas šūnu imunitāti, stimulē kolagēna sintēzi, atjauno ādas šūnas, samazina grumbu veidošanos.

  • Krēma sastāvā ir liepziedi, kam piemīt pretiekaisuma īpašības, tadēļ tas ir vajadzīgs jutīgai, sakairinātai ādai.

  • Argāna eļļā ir daudz polintaukskābes (apmēram 80%), antioksidantu un E vitamīna, tādēļ tā ir neaizstājama ādas novecošanas novēršanai.

  • Aprikožu kauliņu eļļai piemīt viegla struktūra, tādēļ tā ir īpaši vērtīga sausai, dehidratētai, nobriedušai un jutīgai ādai, samazina iekaisumus, nomierina.

  • Aprikožu kauliņu eļļā ir daudz A, B1, B2, B6, B17 un E vitamīnu, vajadzīgu ādai.

  • Makadāmiju eļļa ir bagāta ar palmitoleīna skābi, kas ar savām īpašībām ir tuva cilvēka ādas izšķirtiem taukiem (sebumam). Šī eļļa viegli iesūcas ādā, to mitrina un izlīdzina grumbiņas.

LIETOŠANA: Rekomendējams krēmu ieziest sejas, kakla un zemacu joslā. Pirms ieziežot krēmu, apsmidziniet seju ar hidrolātu/ziedu ūdeni. Samitrinātā ādā krēms ātrāk iesūcās un to nesatauko.

INCI: centaurea cyanus water, prunus armeniaca oil, macadamia ternifolia oil, argania spinosa oil, avena sativa beta glucan, sodyum stearoyl lactylate, lavandula angustifolia oil, anthemis nobilis oil, tocopherol, citrus grandis seed extract, glyceryl stearate, cetearyl alcohol, glycerin