Motijas atars

Motijas atars

Motijas atara smarža ir saldi asa, eksotiska. Atari – tās ir 100% tīras un dabīgas smaržeļļas, vissenākās smaržas pasaulē. Uz ādas ataru lieto tīra veidā, maisa savā starpā vai atsķaida ar bāzes eļļu.

Iegādājoties šo produktu jūs nopelnīsiet 1 lojalitātes punktu. Jūsu grozā kopā būs 1 punkt kas var tikt pārvērsts uz pirkumā. Viena punkta vērtība ir 0,30 €.

INFORMĀCIJA PAR PRODUKTU

Izcelsmes valsts: Indija

Bot. Jasmine Sambac 

Motia – tā ir jasmīna šķirne, kuras ziedi atveras naktī. Domājams, ka jasmīns cēlies no rietumu Ķīnā esošajiem Himalajiem. Tādēļ sakāms, ka šī smarža atgādina Himalaju kalnu aromātu. Filipīnās un Indonēzijā Motijas jasmīns ir nacionālā puķe.Šis atars rekomendējams slimojot ar astmu un citām elpošanas ceļu slimībām. Tāpat tā smarža atbaida kukaiņus.Jaunākie zinātniskie pētījumi ir pierādījuši, ka motijas ataram piemīt smadzenes stimulējoša un nomierinoša īpašība, tādeļ tas palīdz uzlabot prāta darbību. Domājams, ka atari veicina labklajību, laimi un pozitīvi ietekmē veselību.

Motijas atars ir dabīga augu smarža. Vilinošs un burvestīgs motijas atara aromāts augšējās notīs atver jasmīna un zemākajā notī sandalkoka smaržas.

Ataru variet ziest uz ādas tīru vai atsķaidīt ar bāzes eļļu, lai smarža nebūtu tik intensīva. Jauciet atarus savā starpā un radiet savu individuālo smaržu. Atarus rekomendējams smērēt uz pulsējošām vietām.
Motijas atars labi der kopā ar kumina, krustnagliņu, kanēļa aromātiem.

Tādēļ, ka atari iegūstami dabīgas destilēšanas procesā, nevis sintetiskā ceļā, atsķirīgu partiju ataru aromāti var nedaudz atšķirties.

Arī iegādātie produkti
Saistītie produkti