-10%

MOMMY CARE komplekts

MOOMY CARE rinkinys View larger
-10%

MOMMY CARE komplekts

MOMMY CARE komplekts grūtniecēm un sievietēm zīdīšanas laikā ir paredzēts, lai palīdzētu justies labi, mīlēt un rūpēties par sevi, atbrīvoties no sliktām domām un sagatavoties jaunam dzīves posmam gan fiziski, gan emocionāli.

45,81 €

50,90 €

Iegādājoties šo produktu jūs nopelnīsiet 4 lojalitātes punktu. Jūsu grozā kopā būs 4 punkts kas var tikt pārvērsts uz pirkumā. Viena punkta vērtība ir 1,20 €.

INFORMĀCIJA PAR PRODUKTU

MOMMY CARE komplekts grūtniecēm un sievietēm zīdīšanas laikā ir paredzēts, lai palīdzētu justies labi, mīlēt un rūpēties par sevi, atbrīvoties no sliktām domām un sagatavoties jaunam dzīves posmam gan fiziski, gan emocionāli.

KOMPLEKTĀ IETILPST:

MOMMY CARE nomierinošs kliņģerīšu krēms sejai. Maigas konsistences krēms jutīgas ādas kopšanai bērniem un pieaugušajiem. Krēms samitrinās, pabaros un nomierinās iekaisušo ādu. Krēms ir piemērots topošajām un barojošām māmiņām. Kliņģerītes kopš seniem laikiem ir pazīstamas un plaši tiek izmantotas pateicoties savām spējām veicināt ādas dzīšanu un atjaunošanās procesus dažādu ādas bojājumu gadījumos.

MOMMY CARE balzams pret strijām. 100% dabīgs striju novēršanas līdzeklis no augu un ēteriskajām eļļām. Balzams mitrina un mīkstina ādu, palīdz novērst striju veidošanos. Bērniņa gaidīšana ir visbrīnišķīgākais laiks sievietes dzīvē. Šis ir laiks, kad vajadzētu palēnināt dzīves ritmu un sākt domāt ne tikai par gaidāmo mazuli, bet arī par sevi. Šajā dzīves periodā ir ļoti svarīgi justies labi, mīlēt un rūpēties par sevi, nepieļaut sliktas domas un emocijas. Viens no faktoriem, kas var sabojāt topošās māmiņas noskaņojumu, ir strijas.

MIERĪGA MAMMA aromterapijas lodveida balzams. 100% dabīgs aromterapijas produkts ar lodveida aplikatoru lietošanai uz ādas. Maigs, neintensīvs eksotisko ziedu aromāts ar ilang-ilang, kumelīšu, bergamotes, sandalkoka un kopaivas ēteriskajām eļļām ne tikai nomierinās, bet arī dzidrinās domas, veicinās labu garastāvokli, sniegs optimismu, palīdzēs pārvarēt grūtības. Smarža pozitīvi ietekmē ne tikai māmiņu, bet arī mazuli blakus.

MOMMY CARE krūšgalu balzams. 100% dabīgs, nenomazgājams augu balzams ar krūšgalu kopšanai ar krūti barojošajām sievietēm. Balzams ir izstrādātas tā, lai šajā īpašajā Jūsu dzīves periodā ļoti maigi, bet īpaši efektīvi parūpētos par Jūsu jutīgākajām vietām. Aktīvo sastāvdaļu dēļ balzāmam piemīt pretiekaisuma un barojošas īpašības. Nomierina, atjauno jutīgu ādu.

EMOCIJĀM Līdzsvarošana / harmonizēšana, Nomierina / atslābina
Arī iegādātie produkti