-10%

BIO VITAMINS ikdienas matu kopšanas komplekts

BIO VITAMINS kasdieninės plaukų priežiūros rinkinys View larger
-10%

BIO VITAMINS ikdienas matu kopšanas komplekts

Matu kopšanas komplekts ar augu ekstraktiem BIO VITAMINS, kas sastāv no BIO VITAMINS šampūna, BIO VITAMINS kondicioniera un BIO VITAMINS maskas. Komplekts paredzēts normāliem, taukainiem matiem

28,35 €

31,50 €

Iegādājoties šo produktu jūs nopelnīsiet 2 lojalitātes punktu. Jūsu grozā kopā būs 2 punkts kas var tikt pārvērsts uz pirkumā. Viena punkta vērtība ir 0,60 €.

INFORMĀCIJA PAR PRODUKTU

Matu kopšanas komplekts ar augu ekstraktiem BIO VITAMINS, kas sastāv no BIO VITAMINS šampūna, BIO VITAMINS kondicioniera un BIO VITAMINS maskas. Komplekts paredzēts normāliem, taukainiem matiem:

Šampūns BIO-VITAMINS 250 mlDabīgais šampūns ir izgatavots no maigiem mazgāšanas līdzekļiem, augu ekstraktiem, vitamīnu kompleksa, olbaltumvielām. Aktīvās sastāvdaļas stiprina matus, piešķir matiem spīdumu un uzlabo galvas ādas stāvokli.

Kondicionieris BIO-VITAMINS 250 mlDabīgais kondicionieris ir izgatavots no dabīgām, ekoloģiskām un maigām vielām ar nerafinētām augu eļļām, aktīvajiem ekstraktiem, olbaltumvielām un ēteriskajām eļļām, kas regulē tauku līdzsvaru, stiprina matus, uzlabo elastību un galvas ādas stāvokli.

Matu maska BIO-VITAMINS 200 mlMatu maska BIO VITAMINS ir izgatavota no dabīgām, ekoloģiskām un maigām vielām ar nerafinētām, aukstā spieduma augu eļļām un olbaltumvielām, kas matus padara elastīgākus, lokanus un paklausīgus.