Nerola ēteriskā eļļa (5%)

Nerolio eterinis aliejus View larger

Nerola ēteriskā eļļa (5%)

8,50 €

Nr atlīdzība punktus par šo produktu.

INFORMĀCIJA PAR PRODUKTU

BIOCOS ACADEMY izstrādā dabisko kosmētiku un aromterapijas produktus kopš 2009. g. BIOCOS ACADEMY klāstā ir pārbaudītas un atlasītas tikai augstas kvalitātes aromterapijas ēteriskās eļļas.

100% dabīga neroli ēteriskā eļļa jojobas eļļā 3%.

Neroli ēterisko eļļu iegūst no apelsīna koka ziediem. Neroli bieži tiek izmantota dārgās smaržās. Vienam litram tīras neroli ēteriskās eļļas izgatavošanai nepieciešams apmēram 3 tonnas ziedu, tāpēc tīrā eļļa ir tik dārga.

Nosaukums latīņu valodā: Citrus bigaradia 3% jojobas eļļā. BIOCOS ACADEMY neroli eļļa ir sajaukta ar organisko jojobas bāzes eļļu, tāpēc tā nav jāatšķaida, to var uzklāt tieši uz ādas.

Izcelsmes valsts: Tunisija

Ķīmiskais tips (pamata komponenti): linalool, limonene, pinenes

Ekstrakcijas metode: destilācija

Augu daļa: rūgta apelsīnkoka ziedi

Aromāts:  saldeni rūgta

Parfimērijas nots: augšējā

Grūtniecība: Neroli var droši lietot pat grūtnieces, īpaši ieteicams eļļu maisījums pret strijām.

Neroli alķīmija: neroli ēteriskā eļļa ir savietojama ar visām citrusaugļu ēteriskajām eļļām, kā arī ar benzoīna, ģerānijas, lavandas, jasmīna, ylang-ylang, rozmarīna un sandalkoka ēteriskajām eļļām.

Uzglabāšana: turēt tumšā un cieši noslēgtā traukā. 

Brīdinājums: Nav piemērota iztvaicēšanai elektriskos difuzoros, jo ir atšķaidīta ar bāzes eļļu

LIETOŠANA: 

- Ādas un matu kopšanas produkts: pievienojiet 3-5 pilienus 10-20 ml. bāzes augu eļļai (argāna, jojobas utt.);

Iztvaicēt telpās: 3-5 pilienus ūdens elektriskajā difuzorā vai keramikas iztvaicētājā ar sveci;

Aromterapija: aromterapijas līdzekļos, inhalatoros ir piemērotas tikai augstas kvalitātes ēteriskās eļļas; pievienojiet 3-4 pilienus ēteriskās eļļas uz aromterapijas aksesuāriem (kuloni, kabatlakatiņi) un valkāt tuvu ķermenim, jo siltums, kas izdalās no ķermeņa, veicina eļļas aromterapijas īpašības.

- Inhalācijām: Pievienojiet karstā ūdenī 3–5 pilienus ēteriskās eļļas un ieelpojiet aromātisko tvaiku.

Masāžām: 3-5 pilienus 10-20 ml pamata augu eļļai (argāna, jojobas utt.);

- Vanniņai spa terapijai: 5-7 pilienus 30 ml kastīlijas ziepes vai citas bezsmaržas ziepes bez smaržas, kas vienmērīgi izšķīst un izplatīs ēteriskās eļļas ūdenī. Nekad nesajauciet ēteriskās eļļas vannā ar sāli, pienu vai medu. Ēteriskās eļļas šajos produktos nešķīst, tāpēc tās peld uz ūdens virsmas, un, nonākot saskarē ar ādu, var to apdedzināt.

Pirtī: 10 pilienus ēteriskās eļļas ielejiet siltā ūdenī un novietojiet siltākajā vietā. Smarža izplatīsies vieglāk, ja sildot eļļu, to pārklāsiet ar dvieli. Nekādā gadījumā nelieciet ūdeni ar ēteriskajām eļļām uz karstiem akmeņiem, jo tie sadedzinot izdalīs kaitīgas vielas..

Parfimērijā: sajauciet ēteriskās eļļas savā starpā, meklējiet atbilstošas kompozīcijas, izveidojiet savas smaržas. Ēteriskās eļļas alķīmija (ar kuru vislabāk sader) ir norādīta katrā ēteriskajā eļļā.

Droša ēterisko eļļu lietošana: Nelietojiet ēteriskās eļļas tīras uz ādas. Visas ēteriskās eļļas pirms to uzklāšanas uz ādas jāatšķaida ar pamata augu eļļām, piemēram, argana, jojobas, mežrozīšu. Droša ēteriskās eļļas koncentrācija var mainīties, atkarībā no ēteriskās eļļas veida, taču parasti mēs iesakām neņemt 10% no kopējā ēterisko eļļu daudzuma bāzes eļļā.

Lietojot ēteriskās eļļas aromterapijas nolūkos, ņemiet vērā pamatnoteikumu: "Mazāk ir vairāk." Lai sasniegtu lieliskus rezultātus, pietiks tikai ar dažiem pilieniem kvalitatīvas ēteriskās eļļas.

EMOCIJĀM Līdzsvarošana / harmonizēšana, Nomierina / atslābina, Miega uzlabošanai, Uzlabot garastāvokli, Mazināt stresu
MASĀŽĀM UN KOSMĒTIKAI Sejas kosmētika, Antioksidanti, Reģeneratīvs
PA VECUMA GRUPĀM Zīdaiņiem, Bērniem 2-5 gadi
PA AUGU DAĻĀM Ziedu (gredzeni)
DZĪVNIEKIEM Suņiem
Smaržas piezīme Vidējā piezīme
Ekstrakcijas metode CO2 ieguve
Arī iegādātie produkti
Saistītie produkti