Frankincenses ēteriskā eļļa (Omāna)

Frankincenso eterinis View larger

Frankincenses ēteriskā eļļa (Omāna)

Nr atlīdzība punktus par šo produktu.

INFORMĀCIJA PAR PRODUKTU

BIOCOS ACADEMY izstrādā dabisko kosmētiku un aromterapijas produktus kopš 2009. g. BIOCOS ACADEMY klāstā ir pārbaudītas un atlasītas tikai augstas kvalitātes aromterapijas ēteriskās eļļas.

100% dabīga un tīra vīraka sveķu (bosvēlijas) ēteriskā eļļa.

Vīraka sveķu koks nāk no Tuvajiem Austrumiem. Šī koka miza tiek veidota ar iegriezumiem, kas izdala augu bālganu sulu, kas, reaģējot ar gaisu, dažu nedēļu laikā pārvēršas par cietiem sveķiem. Šie koka sveķi ir destilēti, lai iegūtu vīraka sveķu ēterisko eļļu. Auga nosaukums cēlies no franču vārda "Franc", kas nozīmē "grezns". No vīraka sveķiem kopš seniem laikiem ražo vīraku.

Nosaukums latīņu valodā: Boswellia carterii

Izcelsmes valsts: Omāna

Sertifikāti:  neekoloģisks

Ķīmiskais tips (pamata komponenti):  alpha pinene, limonene, sabinene, p-cymene

Ekstrakcijas metode: destilācija

Augu daļa: sveķi

Aromāts: kodīgs, silts, sakrāls 

Parfimērijas notis: pamata

Alķīmija:  Vīraka sveķu ēteriskā eļļa apvienojumā ar benzoīna, sandalkoka, lavandas, mirras, apelsīna, bergamotes, citronu ēteriskajām eļļām.

Uzglabāšana: turēt tumšā un cieši noslēgtā vietā. 

LIETOŠANA: 

- Ādas un matu kopšanas produkts: pievienojiet 3-5 pilienus 10-20 ml. bāzes augu eļļai (argāna, jojobas utt.);

Iztvaicēt telpās: 3-5 pilienus ūdens elektriskajā difuzorā vai keramikas iztvaicētājā ar sveci;

Aromterapija: aromterapijas līdzekļos, inhalatoros ir piemērotas tikai augstas kvalitātes ēteriskās eļļas; pievienojiet 3-4 pilienus ēteriskās eļļas uz aromterapijas aksesuāriem (kuloni, kabatlakatiņi) un valkāt tuvu ķermenim, jo siltums, kas izdalās no ķermeņa, veicina eļļas aromterapijas īpašības.

- Inhalācijām: Ielejiet karstā ūdenī 3–5 pilienus ēteriskās eļļas un ieelpojiet aromātisko tvaiku.

Masāžām: 3-5 pilienus 10-20 ml. pamata augu eļļai (argāna, jojobas utt.);

- Vanniņai spa terapijai: 5-7 pilienus 30 ml. kastīlijas ziepes vai citas bezsmaržas ziepes bez smaržas, kas vienmērīgi izšķīst un izplatīs ēteriskās eļļas ūdenī. Nekad nesajauciet ēteriskās eļļas vannā ar sāli, pienu vai medu. Ēteriskās eļļas šajos produktos nešķīst, tāpēc tās peld uz ūdens virsmas, un, nonākot saskarē ar ādu, var to apdedzināt.

Pirtī: 10 pilienus ēteriskās eļļas ielejiet siltā ūdenī un novietojiet siltākajā vietā. Smarža izplatīsies vieglāk, ja sildot eļļu, to pārklāsiet ar dvieli. Nekādā gadījumā nelieciet ūdeni ar ēteriskajām eļļām uz karstiem akmeņiem, jo tie sadedzinot izdalīs kaitīgas vielas..

Parfumērijā: sajauciet ēteriskās eļļas savā starpā, meklējiet atbilstošas kompozīcijas, izveidojiet savas smaržas. Ēteriskās eļļas alķīmija (ar kuru vislabāk sader) ir norādīta katrā ēteriskajā eļļā.

Droša ēterisko eļļu lietošana: Nelietojiet ēteriskās eļļas tīras uz ādas. Visas ēteriskās eļļas pirms to uzklāšanas uz ādas jāatšķaida ar pamata augu eļļām, piemēram, argana, jojobas, mežrozīšu. Droša ēteriskās eļļas koncentrācija var mainīties, atkarībā no ēteriskās eļļas veida, taču parasti mēs iesakām neņemt 10% no kopējā ēterisko eļļu daudzuma bāzes eļļā.

Lietojot ēteriskās eļļas aromterapijas nolūkos, ņemiet vērā pamatnoteikumu: "Mazāk ir vairāk." Lai sasniegtu lieliskus rezultātus, pietiks tikai ar dažiem pilieniem kvalitatīvas ēteriskās eļļas

EMOCIJĀM Nomierina / atslābina, Miega uzlabošanai
VIDEI Tīrīšana / dezinfekcija
MASĀŽĀM UN KOSMĒTIKAI Sejas kosmētika, Antioksidanti, Elpošanai
PA AUGU DAĻĀM Balzāma / sveķu
DZĪVNIEKIEM Suņiem
SERTIFIKĀTI Neorganisks
Smaržas piezīme Base piezīme
Ekstrakcijas metode Destilācija