-15%

Bronzas iedeguma eļļa

Bronzas iedeguma eļļa View larger
-15%

Bronzas iedeguma eļļa

Šis eļļas maisījums ne tikai dabīgi aizsargā ādu no kaitīgās saules staru ietekmes, bet kopā ar burkānu eļļu, veicina skaistu bronzīgu iedegumu. Sezama, mežrozīšu un jojobas eļļas, mīkstina ķermeņa ādu, sagatavo saules vannām un neļauj izžūt.

50 ml.
9,78 € 11,50 €

Nr atlīdzība punktus par šo produktu.

INFORMĀCIJA PAR PRODUKTU

Šis eļļas maisījums piešķir ādai veselīgu un dabīgu bronzas iedegumu. Bronzas iedeguma eļļa – dabīgi aizsargā no kaitīgajiem saules stariem (līdz SPF2), mazina brīvo radikāļu atrašanās. Taču šī eļļa nevar aizstāt krēmu no saules. Tāpēc bronzas iedeguma eļļu ieteicams lietot pirms uzklājat aizsargkrēmu no saules.

Aktīvās izejvielas:

  • Dabīgās nerafinētas sezama, jojobas, mežrozīšu eļļas mitrina ādu un mīkstina to, mitra āda iedeg ātrāk un vienmērīgāk.
  • Sastāvā esošais burkānu phytol satur ļoti daudz beta karotīnu, tādējādi veicinot dabīgu iedegumu pat nesauļojoties saulē.

Lietošana:

Eļļu klājiet uz sejas un ķermeņa pirms vai pēc sauļošanās saulē vai solārijā. Tā nomierina saulē apdegušu ādu. Ieteicams pagaidīt, kamēr eļļa iesūksies ādā, jo eļļas maisījums var nosmērēt gaišu apģērbu.

Aktīvās vielas Mežrozīšu eļļa, Simondu eļļa, Burkānu sēklu ēteriskā eļļa
Arī iegādātie produkti
Saistītie produkti