Maskas 

Maskas

Palutiniet ādu ar sejas maskām.. Visiem ādas tipiem der kosmētiskie māli, kas tīra, detoksē un atspirdzina ādu, noņem nedzīvas ādas šūnas, atjauno ādas pH. Rekomendējam māla maskas lietot regulāri vismaz reizi nedēļā. Tās palīdzēs papildus tīrīt, mitrināt vai barot sejas ādu. Varat izvēlēties zaļu, sarkanu, baltu, rozā vai gasula mālu.

 • Zaļais māls

  Sastāvā daudz minerālu, osksīdu, kalcija, magnija, silicija, mangāna, selēna. Attīra ādas netīrumus, putekļus, taukus, makijāža paliekas. Ļoti intensīva iedarbība, jo veicina asinsriti, tādēļ atjauno ādu, atgriež tai stirprumu un elastību. Intensīvas iedarbības dēļ neder jutīgai ādai, rekomendējams taukainai ādai.

  3,20 €
 • Baltais māls

  Baltais māls ļoti maigi stimulē asinsriti uz ādas šūnām, tādēļ āda dabīgi atjaunojas. Tas neizvada no ādas taukus, tādēļ īpaši der sausai un jutīgai ādai. Baltais māls mazina ādas iekaisumus, izvada no ādas plankumiņus, aizsargā no to vēlākas rašanās, lieliski attīra poras.

  2,30 €
 • Gasula māla pulveris

  Gasula māls lietojams maskām kā dabīgs sejas un matu mazgāšanas līdzeklis. Māls mitrina ādu un matus, noņem netīrumus, attīra ādu, uzlabo tās elastību, noņem tauku pārpalikumu un nedzīvās šūnas, tādēļ āda ātrāk atjaunojas. Šajā mālā ir daudz silicija, magnija, kalcija, nātrija.

  2,30 €
 • Rozā māls

  Rozā māla sastāvā ir daudz nozīmīgu vielu, minerālu, oksīdu, kas nogurušai ādai piešķir veselīgu, skaistu krāsu, samazina apsārtumu. Rozā mālam piemīt maiga iedarbība, tādēļ der visiem ādas tipiem. Tas attīra, detoksicē un atsvaidzina ādu, atjauno pH, noņem nedzīvās ādas šūnas.

  3,20 €
 • 100% tīras Nāves jūras dūņas

  Mineralās dūņas satāv no spēcīgas mikroelementu dziedniecisko daļiņu koncentrācijas, tādēļ tās dziedē dažādas slimības - pinnes, psoriāzi, egzēmu, blaugznas, ādas izbērumus, neitralizē alerģiskas reakcijas. Melnās minerālās dūņas stiprina ādu, aizsargā no grumbu rašanās un padziļināšanās. Tās dziļi mitrina un mīkstina ādu, attīra poras un izvada toksīnus,...

  Pievienot grozam
  10,90 €
 • Sarkanais māls

  Sarkanais māls (Red illite clay) – 100% dabīgs, neapstrādāts, saulē dabīgi žāvēts kosmētiskais māls. Sarkanā māla sastāvā ir daudz nozīmīgu vielu, minerālu, oksīdu. Der sausai, jutīgai ādai ar paplašinātiem kapilāriem, īpaši rekomendējams nobriedušai un uz alerģiskiem izbērumiem orientētai ādai.  

  3,20 €
 • Augļu mazgāšanās līdzeklis

  Mazgāšanās līdzeklis-toniks ar AHA augļskābēm iztīra poras, mitrina un atjauno (atslāņo) ādas šūnas, līdz ar ko, redzami uzlabojas un izlīdzinās sejas āda. Skābes neputo un nav nepieciešams nomazgāt. Ieteicams taukainai, aknes bojātai ādai, kā arī var lietot visu tipu ādai, jo nesausina ādu.

  7,15 €
 • Nāves jūras sāls (smalkais)

  Nāves jūras sāls lietojams kā ādas skrabis. Tas noņem nedzīvās ādas šūnas, uzlabo asinsriti, atver un iztīra poras, izvada toksīnus. Šī sāls iznīcina baktērijas, samazina akni, psoriāzi, dermatītu, ekzēmu, lobīšanos, seboreju, un sastavā esošais magnijs samazina alerģiskas reakcijas.

  1,45 €