Mitrinātājs 

Mitrinātājs

Ādas mitrinātāji ir svarīgi audu mitrināšanai un šūnu funkcijām. Tapēc ir nepieciešams mitrināt ādu, pat tad, ja tā ir taukaina. Ikdienas sejas ādas mitrināšana palīdz to noturēt stingru elastīgu un gludu, palēnina grumbu veidošanās procesu. Ļoti noderīgas ādai - hialuronskābe, alvejas un augu glicerīns.

  • Hialuronskābes gēls paātrina audu šūnu atjaunošanās procesus, uzlabo mikrocirkulāciju, samazina ādas sausumu un kairinājumu, veicina jauno ādas šūnu dalīšanos un īpāši intensīvi mitrina. Gēls izmantojams viens vai iemaisāms hidrolātos vai krēmos.

    8,10 €
  • Glicerīns – 100% dabīgs mitrinātājs, aborbējošs un noturošs ādā mitrumu, piesaistošs no dziļākajiem ādas slāņiem. Tāpēc glicerīns ir piemērots sausas un jūtīgas ādas kopšanai.

    1,90 €
  • Alvejas sastāvā ir vairāk kā 200 dabīgi izveidojušos minerālu, vitamīnu un tā 80 % sastāv no ūdens. Alveja dabīgi un intensīvi mitrina ādu, nomierina bojātu ādu, paātrina brūcīšu un aknes sadzīšanu, aisargā ādu no baktērijām, palielina ādas elastību, samazina poras. Alvejas gēlu var lietot arī sausai ādai.

    7,60 €