Kosmētiskās eļļas 

Kosmētiskās eļļas

Ar dabīgajam nerafinētajam eļļām varat ne tikai uzlabot ķermeņa ādu, bet arī nomainīt tradicionālos sejas krēmus, acu apvidus balzāmus, matu kopšanas līdzekļus! Biokosmētikas akadēmija piedāvā tikai rūpīgi atlasītus un pārbaudītus augstākās kvalitātes nerafinētas auksta spieduma augu eļļas, tieši tādas, kuras ir vislabāk piemērotas kosmētikai. 

 • Rekomendējama visiem ādas tipiem. Jojobas eļļa lieliski mitrina ādu, atjauno tās elastību un mīkstumu. Nekairina acis, tādēļ var lietot kā makijaža tīrītāju. Aizsardzība pret sauli SPF 5.

  6,05 €
 • Tamanu eļļa veicina jaunu audu veidošanos un veselīgas ādas augšanu, palīdz atjaunot, reģenerēt ādas šūnas, veicina nelielu rētu dzīšanu. Tas ir viens no vērtīgākajiem dabīgajiem līdzekļiem, kas samazina grumbas. Šī eļļa efektīvi aiztur striju veidošanos.

  6,80 €
 • Saldo mandeļu eļļa der visu tipu ādai, un īpašī ieteicama dehidratētai un sakairinātai ādai, jo samazina iekaisumus, niezi, izceļās ar īpašām ādu mīkstinošām un mitrinošām īpašībām.

  4,95 €
 • Makadamijas eļļa – der visiem ādas tipiem, matu kopšanai un masāžām. Šī eļla viegli uzsūcas ādā, to mitrina, izlīdzina grumbiņas. Makadamijas eļļai piemīt reģenerējošas īpašības: veicina nelielu rētu dzīšanu.

  4,60 €
 • Avokado eļļa ļoti vērtīga sausai ādai, jo spēcīgi baro, mitrina un mīkstina ādu. Mūsu avokado eļļa – nerafinēta un nefiltrēta,100% tīra, bieza, dabīgi zaļa, it kā tikko izspiesta. Tādēļ eļļa bagāta ar E vitamīnu, kas palīdz attālināt ādas novecošanas pazīmes.

  5,10 €
 • Sezama eļļa viegli iesūcas ādā, tādēļ ieteicama aromterapijas masāžām. Sezama sēklu eļļā ir daudz E vitamīna, kas aisargā ādu no kaitīgas vides iedarbības, aiztur novecošanos. Der visu tipu ādai.

  3,90 €
 • Argāna eļļa – universāla: ar to notīrīsiet makijāžu, pabarosiet ādu, palutināsiet matus, nomierināsiet ādu pēc skūšanās, aizsargāsiet jutīgu zīdziņu ādiņu. Argāna eļļa – lieliska alternatīva sejas krēmiem, jo efektīvi aiztur ādas novecošanos. Der visu tipu ādai. Lietojot argāna eļlu, āda kļūst elastīgāka, tvirtāka.

  7,90 €
 • Lietojama sausas un izsausējušas ādas mitrināšanai, matu maskām un tāpat ir arī kā matu galiņu rekonstruktors. Patīkama aromata eļļa mīkstina ķermeņa ādu un aizsargā to pret strijām. Der zīdaiņu ādiņas kopšanā. Mīkstina matus, tos mitrina, dod matiem dabīgu mirdzumu, tie kļūst viegli ķemmējami.  

  9,30 €
 • Lietojama sausas un izsausējušas ādas mitrināšanai, matu maskām un tāpat ir arī kā matu galiņu rekonstruktors. Patīkama aromata eļļa mīkstina ķermeņa ādu un aizsargā to pret strijām. Der zīdaiņu ādiņas kopšanā. Mīkstina matus, tos mitrina, dod matiem dabīgu mirdzumu, tie kļūst viegli ķemmējami.

  9,30 €
 • Domāts izsausējušas, asas ādas kopšanai: mīkstina ādu, piešķir tai elastību. Lieto maisījumos, lai izvairītos no strijām grūtniecības laikā. Sekmē kolagēna formēšanos.

  1,60 €
 • Atjauno ādas elastību, veicina šūnu atjaunošanos, Mango sviestam piemīt dabīga aizsardzība pret UV saules stariem un tas dziedē apdegušu ādu. Efektīvi mitrina sausu ādu, dziedē izbērumus, sīkas skrambas, nosalušu ādu, kukaiņu kodienus, noņem niezi.

  7,40 €
 • Spiesta no svaiga kokosa, tādēļ neizceļas ar specīgu kokosa smaržu, ir gandrīz bez smaržas. Lieliski mitrina izsausējušu ķermeņa ādu, atjauno izsausējušus matus, tos mīkstina, baro, sniedz dabīgu mirdzumu.

  6,10 €
 • Kliņģerīšu fitols der visu tipu ādai, bet īpaši rekomendējams sausai ādai. Eļļa vērtīga dziedējot ādas bojājumus – brūces, apdegumus, iekaisumus, iedarbojas tonizējoši, nomierina.

  5,40 €
 • Rekomendējama sausai vai jutīgai, sakairinātai ādai. Naktssveces eļļa uzlabo ādas vielmaiņu, aizsargā ādu no novecošanas un kaitīgas vides iedarbības. Šī eļla noderīga slimiem ar dermatītu, psoriāzi, nomierina alerģiskas ādas reakcijas, ekzēmas veida ādas bojājumus.

  7,00 €
 • Asinszāles fitols rekomendējams problemātiskai, jaukta tipa un taukainai ādai. Ievērojams ar stipru pretiekaisuma darbību; nomierina nervu iekaisumus, sasitumus, brūces, nobrāzumus un sastiepumus; stiprina kapilārus un vēnas.

  7,10 €