Kosmētiskās eļļas 

Kosmētiskās eļļas

Ar dabīgajam nerafinētajam eļļām varat ne tikai uzlabot ķermeņa ādu, bet arī nomainīt tradicionālos sejas krēmus, acu apvidus balzāmus, matu kopšanas līdzekļus! Biokosmētikas akadēmija piedāvā tikai rūpīgi atlasītus un pārbaudītus augstākās kvalitātes nerafinētas auksta spieduma augu eļļas, tieši tādas, kuras ir vislabāk piemērotas kosmētikai. 

 • Kaņepju eļļa

  Īpaši vērtīgs vitamīnu, taukskābju un mikroelementu avots. Eļļa stiprina matus, nagus, mitrina ādu, aizkavē pirmslaicīgu novecošanu, detoksicē. Rekomendējama sausai vai jutīgai ādai, vīriešiem pēc skūšanās, jo samazina kairinājumu, palīdz dziedēt ekzēmu. Tā ir dabīga SPF ~6 aizsardzība pret sauli.

  4,30 €
 • Smiltsērkšķu eļļa EKO

  Ekoloģiska lietuviešu smiltsērkšķu eļļa ir dabīgs C, E, B1 un B2 vitamīnu, omega7 skābju, mikroelementu un beta karotīna avots. Tas ir lielisks antioksidants, kas aizsargā no grumbu rašanās un ādas dehidratācijas. Tas nomierina skairinātu ādu ar izsitumiem, samazina apsarkumu. Dziedē pinnes, brūces, apdegumus ( arī no saules) un dziedē citas ādas...

  3,50 €
 • Burkānu fitols

  Eļļas sastāvā ir vairāk kā 600 antioksidantu, daudz beta karotīna, B, C, A, E, D, F vitamīnu, taukskābju. Eļļa atgriež ādai tonusu, elastību, aiztur grumbu rašanos, veicina ādas iedegumu un samazina kaitīgo UV staru iedarbību.

  6,50 €
 • Nīma koka eļla

  Tai piemīt ļoti spēcīgas antibaktēriskas īpašības, rekomendējama problemātiskai ādai ar palielinātu taukdziedzeru sekrēciju, strutainām pinnēm, paplašinātām porām. Tāpat eļļa ir ļoti iedarbīgs un 100% dabīgs pesticīds, izmantojams ekoloģiskās saimniecībās, kad ir jātiek vaļā no kaitēkļiem saudzējot vidi. Šī eļļa iznīcina parazītus, utis, aizbaida...

  5,40 €
 • Vīnogu kauliņu eļļa

  Eļļa labi mitrina ādu, viegli iesūcas, neatstāj taukainu sajūtu, piešķir ādai elastību un tvirtumu. Rekomendējama, ja āda grūtāk absorbē eļļas vai ir alerģiska riekstu eļļām. Der jaukta tipa un taukainai vai aknes bojatai ādai. Veicina kolagēna rašanos.

  3,20 €
 • Gurķenes eļļa

  Gurķenes eļla – bagāts gamma linoleinskābju (GLA) avots, tādēļ aiztur novecošanu, izlīdzina grumbas baro un mitrina ādu. Pretiekaisuma īpašību dēļ nomierina sausu un jutīgu ādu, atjauno ādas mitruma balansu un elastību, uztur ādas tvirtumu. Gurķenes eļla palīdz cīnīties pret dermatītu un akni. Var lietot visu tipu ādai.

  10,50 €
 • Sviesta koka eļla EKO

  Mīkstina un mitrina izsausējušu, saplaisājušu, sakairinātu ķermeņa ādu, aizsargā pret aukstumu. Lieliski var lietot roku vai kāju krēmu vietā, kā mitrinošu lūpu balzāmu, kā ķermeņa balzāmu pret strijām un grumbām, zīdaiņu ādiņas un lūpiņu kopšanai. Dziedē ādas slimības.

  7,20 €