Naktsssveces eļļa

7,00 €

Nr atlīdzība punktus par šo produktu.

Vairāk informācijas

Atsauksmes

Oenothera biennis

Nerafinēta, auksta spieduma


Izcelsmes valsts: Ķīna

Naktssveces sēklās ir līdz 25 % vajadzīgo taukskābju, starp kurām – linolskābe (LA) un gamma-linolenskābe (GLA). Šīs skābes pieder Omega-6 taukskābēm.

Neaizstājamas polinepiesātinātas Omega-3 un Omega-6 taukskābes ir nepieciešamas vairumam vielmaiņas procesu, ir enerģijas avots, visu šūnu membrānu sastāvdaļa, nomierina iekaisumu, ietekmē asins sarecēšanu un asinspiedienu, stiprina imunitāti.

Naktssveces eļļā, bez pārējām vajadzīgajām vielām ir arī E vitamīns, kas zināms kā ādas un asinsvadu elastības vitamīns, kam piemīt stipra antioksidanta iedarbība.

Naktssveces eļļas lietderība

Naktssveces eļļa īpaši lietderīga ādai – uzlabo ādas vielmaiņu, atjauno, aizsargā ādu no novecošanas un kaitīgas vides iedarbības. Pie tam, naktssveces eļļa noderīga slimiem ar dermatītu, psoriāzi, nomierina alerģiskas ādas reakcijas, ekzēmas veida ādas bojājumus, samazina ādas apsārtumu un niezi. Rekomendējama sausai vai jutīgai, sakairinātai ādai.

Eļļa efektīvi iedarbojas uz izsitumiem un nātreni, tādēļ der problemātisku vietu aprūpei kā pieaugušajiem tā arī bērniem.Taukskābes slāpē 5-α fermenta reduktāzes darbību, kas ir galvenais vaininieks taukainai ādai. Tādēļ naktssveces lietderīgas piņņainai ādai un alerģiskām ādas reakcijām.

Naktssveces eļļa iedarbojas nomierinoši un nomierina iekaisumu. Tas ir lielisks pretgrumbu līdzeklis - eļļa pastiprina ādas barjerfunkciju, samazina ādas šūnu mitruma zaudējumu.

Saulē apdegušu ādu ieteicams ieziest ar naktssveces eļlu, kura samazina ādas jutīgumu, sarkanumu un dabīgi mitrina. Ar eļļu ieziežamas grūti dzīstošas brūces, tā stiprina matus, nagus, dara skaistāku ādu.

 

Uzmanību!  Naktssveces eļļu vajadzētu uzglabāt ledusskapī un aizsargāt no tiešiem saules stariem. Nav derīgs lietot iekšķīgi.