Melnās ziepes “Lavanda”

4,40 €

Nr atlīdzība punktus par šo produktu.

BA0103

Vairāk informācijas

Atsauksmes

Izcelsmes valsts: Maroka

Melnās ziepes – 100% dabīgas olīvu eļļas ziepes. Sastāvā nav mākslīgo aromatizētāju, krāsvielu, parabēnu un citu ķīmisko izejvielu. Tās ir vienas no veselīgākajām ziepēm visā pasaulē, jau no seniem laikiem ir lietojamas Āfrikā ikdienas ķermeņa un sejas ādas kopšanai.

Marokas melnās ziepes palīdz noturēt veselu ādu, dziļi to tīra, atver poras, palīdz ārstēt izsitumus, pumpas, akni, egzēmu.

Šīs ziepes atjauno ādu, aizsargā no pāragrajām grumbām, uzlabo asinsriti, noņem atmirušās šūnas.

Lietojot melnās ziepes, āda kļūst elastīga, līdzena.

Melnās ziepes lietojamas ķermeņa, sejas un roku mazgāšanai, piemērotas noņemt grimu. Piemērotas visiem ādas tipiem. Maigām masējošām kustībām ierīvējiet seju ar ziepēm un noskalojiet. Lieliski var lietot kā ierastās ziepes vai dušas želeju.

Melnās ziepes – skrubis dziļai ķermeņa ādas tīrīšanai

Vēloties iegūt labāku rezultātu, melnās ziepes lietojiet karstā vannā vai pietvaicētā duša, kad āda ir iesilusi un mitra. Apļveida kustībām ierīvējiet seju un ķermeni ar melnajām ziepēm. Paturiet 5-10 minūtes. Melnās ziepes atvērs poras un iztīrīs ādu. Nomazgājiet ziepes. Īpašam ādas maigumam, atkārtoti iemasējiet ādā melnās ziepes, lietojot dušas cimdu. Kad āda būs atdzisusi, ieteicams cimdu

mērcēt karstā ūdenī. Enerģiski ierīvējiet vertikālām (ne apļveida) kustībām, lai noņemtu atmirušās ādas šūnas. Nomazgājiet ziepes. Rezultāts Jūs apstulbinās – pēc procedūras, Jūsu āda būs maiga, līdzena un mirdzoša. Dušas cimds palīdzēs noņemt atmirušās ādas šūnas, uzlabosies asinsrite.

Šo dziļo ādas tīrīšanu var veikt arī pirtī. Jūsu āda kļūs maiga ka zīds. Sargāt acis lai ziepes neiekļūtu tajās. Ieteicams lietot reizi vai divas nedēļā, vēloties līdzenu, maigu ādu. Neaizmirstiet pēc procedūras ķermeni iesmērēt ar izvēlēto nerafinēto kokosu eļļu vai eļļu maisījumu.