Vērtības


100% DABĪGUMS UN AUGU INGREDIENTI


BIOCOS – 100% dabīga augu kosmētika. Bez kompromisiem !  
BIOCOS  kosmētikā nelietojam ūdeni, un mūsu krēmu ražošanā izmantojam hidrolātus – ziedūdeņus. Tādēļ biokosmētikas krēmi ir vērtīgi!  BIOCOS krēmus bagātina ar aktīvām  dabas vielām, pateicoties kurām  biokosmētika kļūst efektīvāka.

Biokosmētikas pamatizejvielas vienmēr ir nerafinētas, salta spiediena  augu izcelsmes eļļas un ziedūdeņi, tomēr vislielāko iedarbību āda saņem no aktīviem ingredientiem – biohialurona, dabīga kosmētikas zīda, betagukāni, tamanu,  gotukola eļļas un pārējās brīnišķīgas dabas dāvanas skaistumam.


BEZ SINTĒTISKĀM PIEDEVĀM

Biokosmētikā neizmantojam parfīmus, ftalātus, SLS,  parabēnus, sintētiskas piedevas un konservantus, tādēļ mūsu produkti rūpējas ne tikai par skaistumu, bet arī par veselību.

ATBILDĪGA ATTIEKSME


NEIZMĒĢINĀTS UZ DZĪVNIEKIEM. BIOCOS ir atbildīga un draudzīga dzīvniekiem.
Mēs neveicam izmēģinājumus ar dzīvniekiem, mūsu jaunie ražojumi testējami laboratorijā un ietekme uz ādu nosakāms ar dermatoloģijas pētījumiem un pēc brīvprātīgo fokusa grupu lietotāju atsauksmēm.


VEGĀNIEM DER. BIOCOS ražojumos nelietojam dzīvnieku izcelsmes ingredientus.


GODĪGA TIRDZNIECĪBA. BIOCOS vadās pēc godīgas tirdzniecības principiem, tādēļ mūsu darbība balstās uz:
- godīgām cenām;
 - cieņai pret dabu un tās resursiem -  kosmētiku ražojam nelielos daudzumos, izmantojam visus no dabas saņemtos ingredientus;
- darbības atklātību;
- dialogu un godīgumu apkalpojot klientus.

DROŠS IEPAKOJUMS

Ne gadījuma pēc biokosmētiku  iepakojam tumšos stikla  trauciņos. Stikls – neatdalāma ekoloģijas daļa ne tikai tādēļ, ka ir viegli pārstrādājama, bet arī  dēļ ražojuma kvalitātes nodrošināšanas. Tumšos stikla iepakojumos kosmētika ilgāk stāv svaiga, jo tumšs stikls aizsargā ražojumus no nevēlamās gaismas iedarbības, oksidācijas, mikrobioloģiskās piesārņošanas.  Tāpat zinātniskie pētījumi pierādījuši, ka vairākums plastmasas iepakojumu mikro daļiņas (monomeēri,  ftalāti) neizbēgami iekļūst produktā,  kā dēļ cieš ražojuma kvalitāte un lietotāju veselība. Ja patērētāja dēļ tomēr būtu labāk izmantot vieglu iepakojumu, izvēlamies tikai augstākās kvalitātes PET iepakojumu, kurš pretēji plastmasai (PVC) ir 100% pārstrādājams un sadaloties neizdala indīgas vielas.

100 % apmierināts klientsPREČU ATGRIEŠANA


Mēs cenšamies, ka mūsu klients būtu 100 % apmierināts, tādēļ mums svarīgs Jūsu viedoklis un sniedzam Jums kvalitatīvas preces un pakalpojumus. Ja Jūsu nopirktais BIOCOS produkts (krēms, balzams, mazgāšanās līdzeklis un tml.) kaut kādu iemeslu dēļ neatbilst Jūsu prasībām,  kosmētiku samainīsim pret citu preci. Griezieties pie mums arī tajā gadījumā, ja BIOCOS produkciju iegādājāties mūsu partneru veikalā jebkurā Latvijas vietā.


PARAUDZIŅI


BIOCOS piedāvā atbildīgi lietot un izvēlēties kosmētiku. BIOCOS  kosmētiku varat iegādāties 60 ml. un 30 ml. iepakojumos. Ja šaubāties, vai izvēlētais krēms atbildīs Jūsu ādai,  jautājiet mūsu biokosmētikas ekspertēm vai par simbolisku cenu iegādājaties paraudziņu. Ja šaubāties, kurš produkts ir atbilstošs Jums, izmēģiniet to neliela daudzumā.

BEZMAKSAS KONSULTĀCIJAS

Ja neesat pārliecināti, kuru biokosmētikas produktu izvēlēties, biokosmētikas ekspertes Jums palīdzēs izvēlēties un rekomendēs Jūsu  ādai atbilstošu biokosmētikas līdzekļu kompleksu. Jūsu jautājumus gaidīsim e-pastā info@bio-kosmetika.lt.

Ērta iepirkšanās

LOJĀLUMA PROGRAMMA


Pasūtot i internetā, katras iepirkšanās reizē saņemat prēmijas punktus.
Par katriem 10 EUR, kas iztērēti vienā iepirkšanās reizē tiek piešķirts viens prēmijas punkts.

Vēlāk sakrātos prēmijas punktus varēsiet izmantot kā atlaidi.
Viena prēmijas punkta vērtība - 0,30 Eur.


PLAŠAS NORĒĶINĀŠANĀS IESPĒJAS

  • izmantojot drošu norēķināšanās sistēmu Paysera (maksājot ar interneta banku);
  • kredītkarte;
  • izmantojot Paypal;
  • Bankas pārskaitījums.Mūsu darbībaKOSMĒTIKAS RAŽOŠANA KOPŠ 2009. G.


BIOCOS vadoties pēc pareizas ražošanas prakses rada un ražo  biokosmētiku no 2009. gada. Kosmētikas ražošana ir sertificēta, un reģistrēta atbilstoši Eiropas Savienības atbildīgo institūciju standartiem Tādēļ biokosmētika ir droša un uzticama.
BIOCOS kosmētika ir roku darbs,  ražojama nelielos daudzumos, tādēļ vienmēr ir svaiga.
BIOCOS kosmētikas receptēs lietojam aktīvās iedarbojošās dabīgas vielas (hialuronu, beta glukānus, auzu ekstraktus), kuras palielina kosmētikas labdabīgu ietekmi mūsu ādai, tādēļ āda ātrāk atjauno mitruma balansu, ir intensīvāka kolagēna rašanās, kas uztur ādas jaunību.

PARTNERI  EIROPĀ


BIOCOS partnerus varat atrast daudzās Lietuvas pilsētās un dažās ES valstīs – Baltijas valstīs, Somijā, Slovākijā, Čehijā, Portugālē, Krievijā. BIOCOS partneru veikalos variet iegādāties daļu mūsu ražotās kosmētikas sortimenta,  un ja neatradāt Jums patikušu produktu, pasūtiet internetā tieši  uz mājām.


KOSMĒTIKAS RAŽOŠANAS PAKALPOJUMI


Biokosmētikas akadēmijas laboratorijā piedāvājam kosmētikas recepšu radīšanas, ražošanas un fasēšanas pakalpojumus, tādēļ, ja Jums ir idejas, mēs varam tās realizēt!
Manly Co. ir mūsu sadarbības lielisks piemērs.