MONOI (AOC) eļļa ar Gardēniju aromātu

8,40 €

Iegādājoties šo produktu jūs nopelnīsiet 1 lojalitātes punktu. Jūsu grozā kopā būs 1 punkt kas var tikt pārvērsts uz pirkumā. Viena punkta vērtība ir 0,30 €.

Vairāk informācijas

Atsauksmes

AOC (originālas izcelsmes sertifikāts).

Izcelsmes valsts: Taiti.

MONOI – Polinēzijas sieviešu skaistuma noslēpums.

„Monoi“ senājā maoru valodā nozīmē „aromatiska eļļa“. Patiešām, šai eļļai piemīt maigs gardēnijas ziedu/vaniļas aromāts.

Jau 18. gadsimtā ceļotājs Džeimss Kuks, apceļojis Polinēzijas salas, saskārās ar monoi eļļu, kuru vietējie plaši izmantoja dziedniecībā, dzimšanas un miršanas rituālos, un vēl plašāk – ādas un matu kopšanā.

Tradicionāli monoi no seniem laikiem bija lietojama zīdaiņu ādiņas kopšanā. Kā tik dzimušu zīdaini iezieda ar monoi no galvas līdz kājām un vēlāk tādu rituālu pastāvīgi atkārtoja, jo monoi dabīgi mitrina zīdaiņu ādiņu, aizsargā to no saules apdegumiem, tāpat arī no kukaiņu dzēlumiem un citas nelabvēlīgas vides iedarbības.

Polinēzietes no seniem laikiem ir slavenas ar saviem melniem, gariem un veselīgiem matiem. Viens no šiem skaistuma noslēpumiem – Monoi, kas tos mīkstina, mitrina, piešķir matiem dabīgu mirdzumu, aizsargā no nelabvēlīgas vides iedarbības. Kondicionējošu monoi īpašību dēļ šo eļļu var lietot kā masku matiem. Lietojot Monoi, mati kļūst viegli ķemmējami, mīksti un mirdzoši.

Monoi īpaši ieteicams lietot sausas un izsausējušas ādas mitrināšanai. Ar monoi eļļu ieziediet visu ķermeni pēc katras mazgāšanās, peldes baseinā vai pēc saulēs vannām, jo tā atjauno ādas balansu, dabīgi mitrina, āda kļūst maiga un mīksta. Monoi rekomendējama arī grūtniecības laikā, lai dabīgi mitrinātu ādu un izvairītos no striju rašanās.

Regulāri, vizmaz reizi dienā monoi vajadzētu iemasēt ādā, kur vēlas izvairīties no strijām.

Mūsu klimata apstākļos monoi ir cietas konsistences, jo tās sastāvā ir dabīgs augu vasks, un tā paliek šķidrāka tikai no 22 grādu temperatūras.

Glabājot monoi siltā vietā, būs šķidrā veidā, un vēsumā – cieta eļļa.