Augļu mazgāšanās līdzeklis View larger

Augļu mazgāšanās līdzeklis

7,15 €

Iegādājoties šo produktu jūs nopelnīsiet 1 lojalitātes punktu. Jūsu grozā kopā būs 1 punkt kas var tikt pārvērsts uz pirkumā. Viena punkta vērtība ir 0,30 €.

Vairāk informācijas

Atsauksmes

7% AHA Alfa- hidroksi skābes ziedu ūdenī (hidrolate)

AHA skābes ir dabīgs ādas mazgāšanas līdzeklis un skrubis, kurš neputo, jo skābes ir jaucamas ar rožu ziedu ūdeni. AHA sastāv no pieciem augu ekstraktiem: melleņu, cukurniedru, kļavu, apelsīna un citronu. AHA sastāvā ir 15-17% glikolskābes, kas izceļas ar aktīvu ādas tīrīšanu.

Mazgāšanas līdzeklis ar AHA skābēm iztīra poras, mitrina un atjauno (noslāņo) ādas šūnas, tāpēc āda acīmredzami kļūst skaistāka un līdzenāka.

Skābe stimulē kalogēna ražošanu un ādas elastību, balina zīmes, samazina rētas. Īpaši vērtīga ir taukainai sejas ādai un ādai ar tieksmi uz izsitumiem.

Ieteicams lietot pēc (starp) skābes sejas kopšanas procedūras.

Lietošana: Mazgāšanas līdzeklis ir lietojams tikai vakarā. Uz tīras sausas ādas uzsmidziniet līdzekli vai samitriniet vates disku un notīriet seju un ļaujiet nožūt. Nelietojiet ap acīm, jo var kairināt acu gļotādu.

Brīdinājums: AHA augļu skābes reaģē uz saules gaismu, āda kļūst jūtīgāka UV stariem, tāpēc vasarā skābes labāk lietot vakarā vai lietojot dienas laikā kopā ar aizsargkrēmu no saules.