Sviesta koka eļla EKO

7,15 €

Iegādājoties šo produktu jūs nopelnīsiet 13 lojalitātes punktu. Jūsu grozā kopā būs 13 punkts kas var tikt pārvērsts uz pirkumā. Viena punkta vērtība ir 3,90 €.

Vairāk informācijas

Data sheet

Atsauksmes

Vitellaria paradoxa

Nerafinēta, salta spieduma, ekoloģiska, sertificēta Soil association

Izcelsmes valsts: Gana

 

Šī augstākās kvalitātes sviesta koka (tauku koka) eļļa no Ganas iegūstama ar rokām atlasot, šķirojot un rūpīgi apstrādājot sviesta koka riekstus. Mūsu sviesta koka eļļa ir patīkamas krēmveida konsistences, tādēļ mūsu klienti ļoti iecienījuši un lieto tīrā veidā krēma vietā.

Sviesta koka eļļai piemīt bezgala daudz dziedniecisko īpašību, tādēļ tā ir neatņemama ādas kopšanas sastāvdaļa. Mitrinoša sviesta koka eļļas iedarbība ieteicama visiem ādas tipiem, īpaši sausai ādai. No senas senatnes Āfrikā novērtēts reģenerējošu īpašību dēļ.

Sviesta koka eļla lietojama, lai mīkstinātu un mitrinātu izsausējušu, saplaisājušu, apdegušu, sakairinātu vai citādi bojātu ķermeņa ādu.

Tīru sviesta koka eļlu var lietot roku vai sejas, ķermeņa krēmu vietā, tāpat kā mitrinošu lūpu balzāmu.

Sviesta koka eļļa lietojama grumbu un striju prevencijai, izsitumu, dermatītų, ekzēmų dziedināšanā, kā matu eļla, kas atjauno bojātus un izsausējušus matus un baro galvas ādu.

Pats labākais krēms zīdaiņu ādiņas mitrināšanai, aizsargā no izsušanas, ideāli der sejiņas, lūpiņu aizsardzībai no aukstuma vai izsausējuma.

Savā dzimtenē Āfrikā, slavena ar pretiekaisuma īpašībām, ar to dziedina cīpslu sastiepumus, reimatisma sāpes. Dabīgai sviesta koka eļļai piemīt aizsardzība pat līdz SPF6 UV.

Salta spieduma veidā iegūstama sviesta koka eļļai nav saskarsmes ar ūdeni un uguni, tādēļ tā saglabā visas labās īpasības. Tā rezultāts – unikāls dabas produkts. Dēļ savas cietākas konsistences (salīdzinot ar tradicionāli iegūstamu sviesta koka eļļu) vislabāk der bagātīgi pievienojot maisījumiem ar citām eļļām un izmantojot biokosmētikas ražošanā.

Tāpat vienkārši varat to lietot pat tīrā veidā. Ja patīk mīkstāka sviesta koka eļļa un to lietojiet tīrā veidā, uzglabājiet eļļu siltā vietā, lai tā nedaudz izšķīstu un būtu vieglāk to ieziest.

Daudzums 100g