Dzelteno kaķpēdiņu zemacu balzāms

9,80 €

Nr atlīdzība punktus par šo produktu.

BA0107-10

Vairāk informācijas

Atsauksmes

Dabīgs ekoloģisku nerafinētu eļļu maisījums, domāts intensīvi mitrināt, barot, balināt un cīnīties pret ādas novecošanas pazīmēm.

Aktīvās sastāvdaļas:

  • Pateicoties dzelteno kaķpēdiņu ēteriskajai eļļai, tas ne tikai tonizē un mīkstina ādu ap acīm, bet arī samazina pietūkumu.

  • Argāna un mežrozīšu eļļas lieliski mitrina, balina un stiprina jutīgu zemacu ādu.

  • Avokādu eļļa ir spēcīgs antioksidants, kurš nodrošina ādu ar E vitamīnu , attālina novecošanas pazīmes un no visām eļļām visdziļāk iesūcas ādā.

  • Gurķenes eļļa ir slavena kā jaunības eliksīrs – novecošanas procesus aizturoša, reģenerējoša eļļa, savā sastāva visvairāk satur gamma linolskābes (GLA).

  • Eļļas maisījumu bagātina frankincense un dzelteno kaķpēdiņu ēteriskās eļļas. Dabīgās kosmētikas medicīniskie pētījumi iesniedza sensacionālu atklājumu, ka dzelteno kaķpēdiņu eteriskās eļļas lietošana samazina sejas grumbiņu dziļumu līdz pat 18 %. Tāpat tā palīdz uzturēt elastību, pat ja āda jūt stresu. Vairāk par pētījumu lasiet šeit.

Lietošana:

Dzelteno kaķpēdiņu zemacu krēmu vajadzētu ziest ne tuvāk kā 1 cm no acīm divas reizes dienā.

Ar rullīti ziest no ārēja acs stūrīša uz iekšējo. Šis balzāms ir lielisks makijāža pamats, īpaši, ja zem acīm ir sausa āda.

Pirms darot acu makijāžu, pārliecinieties, ka zemacu balzāms pilnībā iesūcies ādā. Šo balzāmu var lietot arī mīmikas grumbām. Zemacu balzāms jāziež uz samitrinātas, tīras ādas.