-10%

Matu kopšanas komplekts BIO VITAMINS: šampūns un kondicionieris

Matu kopšanas komplekts BIO VITAMINS View larger
-10%

Matu kopšanas komplekts BIO VITAMINS: šampūns un kondicionieris

Matu kopšanas komplekts ar augu ekstraktiem BIO VITAMINS, kas sastāv no BIO VITAMINS šampūna, BIO VITAMINS kondicioniera. Komplekts paredzēts normāliem, taukainiem matiem

17,10 €

19,00 €

Iegādājoties šo produktu jūs nopelnīsiet 1 lojalitātes punktu. Jūsu grozā kopā būs 1 punkt kas var tikt pārvērsts uz pirkumā. Viena punkta vērtība ir 0,30 €.

INFORMĀCIJA PAR PRODUKTU

Matu kopšanas komplekts ar augu ekstraktiem BIO VITAMINS, kas sastāv no BIO VITAMINS šampūna, BIO VITAMINS kondicioniera. Komplekts paredzēts normāliem, taukainiem matiem.

KOMPLEKTĀ IETILPST:

BIO VITAMINS šampūns. Dabīgais šampūns ir izgatavots no maigiem mazgāšanas līdzekļiem, augu ekstraktiem, vitamīnu kompleksa, olbaltumvielām. Aktīvās sastāvdaļas stiprina matus, piešķir matiem spīdumu un uzlabo galvas ādas stāvokli.

BIO-VITAMINS kondicionieris. Dabīgais kondicionieris ir izgatavots no dabīgām, ekoloģiskām un maigām vielām ar nerafinētām augu eļļām, aktīvajiem ekstraktiem, olbaltumvielām un ēteriskajām eļļām, kas regulē tauku līdzsvaru, stiprina matus, uzlabo elastību un galvas ādas stāvokli.