Tīrs alvejas gēls

Tīrs alvejas gēls View larger

Tīrs alvejas gēls

Alvejas sastāvā ir vairāk kā 200 dabīgi izveidojušos minerālu, vitamīnu un tā 80 % sastāv no ūdens. Alveja dabīgi un intensīvi mitrina ādu, nomierina bojātu ādu, paātrina brūcīšu un aknes sadzīšanu, aisargā ādu no baktērijām, palielina ādas elastību, samazina poras. Alvejas gēlu var lietot arī sausai ādai.

50 ml ar sūkni
7,90 €
100 ml ar sūkni
12,50 €

Iegādājoties šo produktu jūs nopelnīsiet 1 lojalitātes punktu. Jūsu grozā kopā būs 1 punkt kas var tikt pārvērsts uz pirkumā. Viena punkta vērtība ir 0,30 €.

INFORMĀCIJA PAR PRODUKTU

Izcelsmes valsts: ASV

Alveja ir plaši lietojama visā pasaulē līdz pat šodienai. Veiktās studijas par alveju pierāda, ka alveja paātrina dzīšanas procesus, īpaši pēc ādas apdegumiem. Dermatologi alveju izmanto ādas dziedināšanai, jo pierādīts, kad alveja samazina vai iznīcina rētas virsējā ādas slānī un tāpat aknes pazīmes.

Alvejas ķīmiskie pētījumi apliecina, ka alvejas sastāvā ir vairāk par 200 dabīgi izveidojušos minerālu, vitamīnu, amīnskābju, proteīnu un citu vielu. Tomēr svarīgākā alvejas īpašība - 80 % alvejas sastāv no ūdens. Šī iemesla dēļ alveja dabīgi un intensīvi mitrina ādu.

Mūsu jauno alvejas gēlu var izmantot pat pārtikā, ar to bagātinot minerālūdeni!!!

Kosmētikā alveja izmantojama vēloties:

  • nomierināt kairinātu, bojātu, apdegušu ādu;
  • dabīgi mitrināt, darīt maigāku ādu;
  • paātrināt brūcīšu, apdegumu, aknes dzīšanu;
  • samazināt ādas pietūkumus, niezi ;
  • aizsargāt ādu no bakterijām un sēnītēm;
  • pastiprināt aizsardzību pret sauli;
  • palielināt ādas elastību;
  • samazināt psoriāzes simptomus.

Alvejas gēls – dabīgs glābiņš tiem cilvekiem, kuriem ir taukaina āda, jo lieliski mitrina ādu un savelk poras, bet neatsāj taukainu sajūtu. Alvejas gēlu var lietot arī sausai ādai. Alvejas gēlam iesūcoties ādā, virsū var smēŗēt barojošu vai citu krēmu, tas lieliski nomierinās pēc skūšanās sakairinātu ādu.

Uzglabāt ledusskapī.

Sastāvs: Aloe barbadensis, Potassium sorbate, Xantan gum, Citric acid un nekas vairāk.

Arī iegādātie produkti
Saistītie produkti