100% DABĪGI AUGU INGREDIENTI


BIOCOS – 100% dabīga augu kosmētika. Bez kompromisiem !  

BIOCOS academy - dabiska augu kosmētika. Bez kompromisiem! Tām, kas interesējas par veselīgu dzīves veidu un atklāj dabisko materiālu efektivitāti skaistumam, 2009. g. Jolanta un Dalia nodibināja BIOCOS academy - vienu no pirmajiem uzņēmumiem Lietuvā, kas ražo 100% dabīgu kosmētiku. BIOCOS academy v ēl joprojām veiksmīgi darbojas, paplašinot savu sortimentu, pakalpojumu spektru un iepriecina klientus ar augstas kvalitātes, inovatīvu kosmētiku.

BIOCOS academy kosmētiku rada profesionāla komanda - bioķīmiķi, aromterapeiti un parfimēri. Lietuvā nodibinātajā laboratorijā mēs apvienojam zinātni ar dabu, bet ar Jums dalāmies izcilos rezultātos.

Mēs cenšamies piedalīties, lai saglabātu dabas un cilvēka harmoniju, tāpēc mūsu radītā dabīgā kosmētika patiešām ir tāda. Dabīga, draudzīga cilvēkam un dabai un 100% efektīva! Bez smaržvielām, bez dzīvnieku izcelsmes sastāvdaļām, videi draudzīgā iepakojumā, kas izveidota atbildīgi - netērējot dabas resursus, ievērojot videi draudzīgus ražošanas procesa principus.


BIOCOS  kosmētikā nelietojam ūdeni, un mūsu krēmu ražošanā izmantojam hidrolātus – ziedūdeņus. Tādēļ biokosmētikas krēmi ir vērtīgāki!  BIOCOS krēmus bagātina ar aktīvām  dabas vielām, pateicoties kurām  biokosmētika kļūst efektīvāka.

Biokosmētikas pamatizejvielas vienmēr ir nerafinētas, salta spiediena  augu izcelsmes eļļas un ziedūdeņi, tomēr vislielāko iedarbību āda saņem no aktīviem ingredientiem – biohialurona, dabīga kosmētikas zīda, betagukāni, tamanu,  gotukola eļļas un pārējās brīnišķīgās dabas dāvanas skaistumam.

MUSU VEIKLA_1.png

MŪSU VĒRTĪBAS

DABISKA. BIOCOS academy laboratorijā cenšamies līdzsvarot kosmētikas dabiskumu un produktu efektivitāti 100% kopjot, atjaunojot ādu un risinot ādas problēmas. Mēs pastāvīgi meklējam dabīgas, augu izcelsmes izejvielas, kas var aizstāt sintētiskās aktīvās sastāvdaļas (botoksu, hialuronskābi, kolagēnu). Taču nodrošinām dabiska sastāva kosmētikas efektivitāti. Aicinām klientus ražot un lietot dabisko kosmētiku mājās, atteikties no sintētiskās kosmētikas, produktus izvēlēties nevis pēc iepakojuma, bet gan pēc to sastāva.

HARMONIJA AR DABU. Mēs izjūtam cieņu pret dabu un tās resursiem, tāpēc produktos tos lietojam mēreni - tik daudz, cik āda spēj absorbēt. Mēs izmantojam tikai izejvielas no atjaunojamiem resursiem, bet ražošanā ievērojam videi draudzīgus principus. Produktu iepakojumā priekšroku dodam stiklam, ja to neizdodas izmantot - izvēlamies PET plastiku. Sūtījumu iesaiņošanai neizmantojam plastiku.

DZĪVNIEKIEM DRAUDZĪGA. Neveicam izmēģinājumus ar dzīvniekiem, mūsu jaunie produkti tiek testēti laboratorijā, bet ietekmi uz ādu nosaka dermatoloģiskie testi vai brīvprātīgo novērtējumi, kuri ir izmēģinājuši šo produktu.

AUGU IZCELSME. 97% BIOCOS academy produktu ir izgatavoti no augu izcelsmes izejvielām - vegāniski.

KVALITĀTE. Produktus laboratorijā rada profesionāļi - bioķīmiķi, aromterapeiti, parfimēri.

ATBILDĪGA ATTIEKSME


NEIZMĒĢINĀTS UZ DZĪVNIEKIEM. BIOCOS ir atbildīga un draudzīga dzīvniekiem.

Nedarām izmēģinājumus ar dzīvniekiem, mūsu jaunie ražojumi testējami labarotorijā un ietekme uz ādu nosakāma ar dermatoloģijas pētījumiem.

VEGĀNIEM DER. BIOCOS ražojumos nelietojam dzīvnieku izcelsmes ingredientus.


GODĪGA TIRDZNIECĪBA. BIOCOS vadās pēc godīgas tirdzniecības principiem, tādēļ mūsu darbība balstās uz:

  • godīgām cenām;
  •  cieņai pret dabu un tās resursiem -  kosmētiku ražojam nelielos daudzumos, izmantojam visus no dabas saņemtos ingredientus;
  • darbības atklātību;
  • dialogu un godīgumu apkalpojot klientus.

DROŠS IEPAKOJUMS

Ne gadījuma pēc biokosmētiku  iepakojam tumšos stikla  trauciņos. Stikls – neatdalāma ekoloģijas daļa ne tikai tādēļ, ka ir viegli pārstrādājama, bet arī  dēļ ražojuma kvalitātes nodrošināšanas. Tumšos stikla iepakojumos kosmētika ilgāk stāv svaiga, jo tumšais  stikls aizsargā ražojumus no nevēlamās gaismas iedarbības, oksidācijas, mikrobioloģiskās piesārņošanas.  Tāpat zinātniskie pētījumi pierādījuši, ka vairākums plastmasas iepakojumu mikro daļiņas (monomeēri,  ftalāti) neizbēgami iekļūst produktā,  kā dēļ cieš ražojuma kvalitāte un lietotāju veselība. Ja patērētāja dēļ tomēr būtu labāk izmantot vieglu iepakojumu, izvēlamies tikai augstākās kvalitātes PET iepakojumu, kurš pretēji plastmasai (PVC) ir 100% pārstrādājams un sadaloties neizdala indīgas vielas.

ĪPAŠA UZMANĪBA KATRAM KLIENTAM

Mēs cenšamies, lai mūsu klients būtu 100% apmierināts, tāpēc  augstu vērtējam Jūsu viedokli un sniedzam Jums kvalitatīvas preces un pakalpojumus. Ja kāda iemesla dēļ Jūsu nopirktais BIOCOS produkts (krēms, balzams, tīrīšanas līdzeklis utt.) neatbilda Jūsu cerībām, mēs nomainīsim kosmētiku ar citu produktu.