ATGRIEŠANA

Ja neesat apmierināti ar pirkumu un esat saņēmuši sliktas kvalitātes preces, lūdzam informējiet mūs 14 dienu laikā pēc sūtījuma saņemšanas. Mēs atmaksāsim naudu vai nosūtīsim jums jaunu preci.

Bojātu preču atgriešana

Ja preces pirms piegādes Pircējam transportēšanas laikā tika bojātas, lūdzam atzīmējiet to  pakas piegādes pavadzīmē (ja piegādes laikā pamanījāt, ka iepakojums ir mitrs, netīrs). Bojātu preču bildes lūdzam  nosūtīt mums uz e-pastu  info@biocos.lt Bildē jāuzrāda sūtījuma iesaiņojums un piegādes uzlīme, kā sabojāts produkts tika iepakots, kastes pildviela. Saņemot informāciju no Pircēja par bojātu sūtījumu, mēs bez maksas nosūtīsim jums jaunu sūtījumu vai tās preces, kas bija sabojātas un nederīgas lietošanai.

Ja Pārdevējs nosūtīja citas komplektācijas preces, nekā Pircējs pasūtīja, lūdzam nosūtīt preču bildes  uz info@biocos.lt, kā arī nodot preces Pārdevēja izsauktajam kurjeram, bet Pārdevējs jums nosūtīs jaunu preci, kas atbilst pasūtījumam.

Kvalitatīvu preču atgriešana

Kvalitatīvas preces, kuras Pircējam nepatīk izmērs, krāsa, forma, modelis vai komplektācija, var atgriezt, un atgūt par tām samaksāto naudu vai apmainīt pret citām precēm.

• Atgrieztām kvalitatīvām precēm jābūt neatvērtām, nebojātām, tās nevar būt zaudējušas izskatu (nav noņemtas un sabojātas etiķetes, aizsargplēves, utt.) produkti nedrīkst būt lietoti.

• Produkts jāatdod oriģinālā iepakojumā, tajā pašā komplektācijā, kādu saņēmis Pircējs, kopā ar lietošanas instrukcijām un citiem izstrādājuma piederumiem.

• Ja prece nav pilnas komplektācijas, bija atvērta (bojāts drošības iepakojums), ir bojāta, nesakopta vai nav pienācīgi iesaiņota, Pārdevējam ir tiesības nepieņemt preci, nenomainīt to un neatgriezt Pircēja samaksāto naudu par produktu.

• Atgrieztām kvalitatīvām precēm jābūt droši un pareizi iesaiņotām, lai novērstu bojājumus transportēšanas laikā. Pārdevējs nav atbildīgs par bojātām vai nozaudētām precēm transportēšanas laikā, kad tās tiek atgrieztas Pārdevējam.

• Kvalitatīvu (nesabojātu, nesabojātu transportēšanas laikā) preču atgriešanas izmaksas sedz pircējs.

Kvalitatīvas preces lūdzam atgriezt uz: BIOCOS academy, Mosedzio g. 7, Kauņa LT- 48177, Lietuva

Atgriežot preces, lūdzam norādiet pasūtījuma veikušas personas vārdu, uzvārdu un pasūtījuma numuru.