HYALURON attīroša/mitrinoša sejas maska ar hialuronskābi

BIO HYALURON attīroša/mitrinoša sejas maska ar hialuronskābi View larger

HYALURON attīroša/mitrinoša sejas maska ar hialuronskābi

Sejas maska ​​ar hialuronskābi, balto mālu un gurķu ekstraktu ādas attīrīšanai un mitrināšanai. Baltais māls attīra un nekairina pat jutīgu ādu. Gurķu ekstrakts nomierina, atvēsina un atsvaidzina ādu. Dabiskā hialuronskābe nodrošina maksimālu ādas mitrināšanu.

14,90 €

Iegādājoties šo produktu jūs nopelnīsiet 1 lojalitātes punktu. Jūsu grozā kopā būs 1 punkt kas var tikt pārvērsts uz pirkumā. Viena punkta vērtība ir 0,30 €.

INFORMĀCIJA PAR PRODUKTU

Sejas maska ​​ar augu izcelsmes hialuronskābi, balto mālu un gurķu ekstraktu maigai ādas attīrīšanai un mitrināšanai. Masku ieteicams lietot regulāri, vienu reizi nedēļā.

AKTĪVĀS SASTĀVDAĻAS:

  •          baltais māls (kaolīns) ir maigākais no visiem kosmētīkā izmantotajiem māliem, tāpēc tas ir piemērots pat jutīgai ādai. Baltais māls, atšķirībā no daudziem citiem māliem, nenoņem taukus no ādas,  tādeļ ir ļoti piemērots arī cilvēkiem ar sausu ādu.
  •          lavandu hidrolāts – iegūts destilējot lavandas ziedus, ko kosmētikā izmanto kā universālu toniku, piemērots visiem ādas tipiem, īpaši izceļas ar antiseptiskām, nomierinošām īpašībām.
  •          hialuronskābe – šīs skābes molekulas piesaista līdz pat 500 reizēm vairāk ūdens nekā ir pašas, tāpēc intensīvi mitrina, piešķir ādai komforta sajūtu. Maskas sastāvā ietilpst maksimālai mitrināšanai paredzētas gan lielas, gan mazas molekulmasas  hialuronskābe.
  •          gurķu ekstrakts – gurķi ir ļoti ūdeņenais dārzenis, no tā iegūto ekstraktu bieži izmanto kosmētikas nozarē, mitrinošas kosmētikas ražošanā.  Gurķu ekstrakts nomierina, atvēsina un atdzīvina ādu.

LIETOŠANA:  uzklājiet tīru sejas ādu ar vienmērīgu biezu maskas slāni un turiet 10-15 minūtes. SVARĪGI: neļaujiet maskai nožūt, pastāvīgi samitriniet ar hidrolātu vai ūdeni (vislabāk ir izmantot hidrolātu ar smidzinātāju). Pēc 10-15 minūtēm nomazgājiet masku, ādu barojiet ar mitrinošu serumu un krēmu. Lietojiet masku regulāri, reizi nedēļā, vislabāk vakarā.

LABĀKIEM REZULTĀTIEM IZMANTOJIET AR CITIEM BIO HYALURONlīnijas produktiem: micelāru ūdeni, sejas krēmu un sejas serumu.

Aktīvās vielas Gurķu ekstrakts, Hialuronskābe, Lavandas hidrolāts
Kapacitāte 50

Ingredients: KAOLIN, LAVANDULA ANGUSTIFOLIA FLOWER WATER, AQUA,
GLYCERIN, CUCUMIS SATIVUS FRUIT EXTRACT, BENZYL ALCOHOL, ROSE DAMASCENA FLOWER WATER, SODIUM HYALURONATE, SODIUM BENZOATE, DEHYDROACETIC ACID.

Arī iegādātie produkti
Saistītie produkti