Atari 

Atari

Atari – tās ir 100% tīras un dabīgas smaržeļļas, vissenākās smaržas pasaulē. Atari rodas augu destilēšanas rezultātā. Tiem ir spēcīga koncentrācija un visbiežāk tos pārdod nelielos daudzumos. Atariem raksturīgs elegantisks un īpaši piesātināts aromāts.

Tas nav ēterisko eļļu maisījums, bet dabīgas smaržas.

 • Indijas lotosu atars

  Indijas lotosu atara smarža ir piezemēta, subtila un ar ziedu aromātu.  Atari – tās ir 100% tīras un dabīgas smaržeļļas, vissenākās smaržas pasaulē. Uz ādas ataru lieto tīra veidā, maisa savā starpā vai atsķaida ar bāzes eļļu.

  Pievienot grozam
  0,00 €
 • Karaliskā jasmīna atars

  Karaliskā jasmīna atara smarža bagātīga un ar intensīvu ziedu aromātu. Atari – tās ir 100% tīras un dabīgas smaržeļļas, vissenākās smaržas pasaulē. Uz ādas ataru lieto tīra veidā, maisa savā starpā vai atsķaida ar bāzes eļļu.

  13,00 €
 • Motijas atars

  Motijas atara smarža ir saldi asa, eksotiska. Atari – tās ir 100% tīras un dabīgas smaržeļļas, vissenākās smaržas pasaulē. Uz ādas ataru lieto tīra veidā, maisa savā starpā vai atsķaida ar bāzes eļļu.

  14,00 €
 • Čampakas atars

  Čampakas atara smarža ir salda, ar ziedu aromātu un nedaudz jūtamu koksnes piegaršu. Atari – tās ir 100% tīras un dabīgas smaržeļļas, vissenākās smaržas pasaulē. Uz ādas ataru lieto tīra veidā, maisa savā starpā vai atsķaida ar bāzes eļļu.

  12,50 €
 • Rožu atars

  Rožu atara smarža ir saldi atsvaidzinoša, ar ziedu aromātu. Atari – tās ir 100% tīras un dabīgas smaržeļļas, vissenākās smaržas pasaulē. Uz ādas ataru lieto tīra veidā, maisa savā starpā vai atsķaida ar bāzes eļļu.

  16,50 €
 • Osmantu atars

  Bot.: Osmanthus fragrans Atari – tās ir 100% tīras un dabīgas smaržeļļas, vissenākās smaržas pasaulē. Uz ādas ataru lieto tīra veidā, maisa savā starpā vai atsķaida ar bāzes eļļu.

  13,00 €
 • Bakhoor atars

  Bot.: Mimusops Elengi    Izcelsmes valsts: Indija Atari – tās ir 100% tīras un dabīgas smaržeļļas, vissenākās smaržas pasaulē. Uz ādas ataru lieto tīra veidā, maisa savā starpā vai atsķaida ar bāzes eļļu.

  10,50 €
 • Rozā lotosa atars

  Bot.: Nelumbo nucifera Sastāvs: lotoss, sadedzinātas zemes esence, Indijas baltā sandalkoka ēteriskā eļļa. Atari – tās ir 100% tīras un dabīgas smaržeļļas, vissenākās smaržas pasaulē. Uz ādas ataru lieto tīra veidā, maisa savā starpā vai atsķaida ar bāzes eļļu.

  11,90 €
 • Mitti atars

  Mitti-baked earth attar Bot.: Baked earth of river Ganges Atari – tās ir 100% tīras un dabīgas smaržeļļas, vissenākās smaržas pasaulē. Uz ādas ataru lieto tīra veidā, maisa savā starpā vai atsķaida ar bāzes eļļu.

  19,00 €
 • Sausserža atars

  Bot.: Lonicara, hybrid Izcelsmes valsts: Indija Atari – tās ir 100% tīras un dabīgas smaržeļļas, vissenākās smaržas pasaulē. Uz ādas ataru lieto tīra veidā, maisa savā starpā vai atsķaida ar bāzes eļļu.

  19,00 €