Atari 

Atari

Atari – tās ir 100% tīras un dabīgas smaržeļļas, vissenākās smaržas pasaulē. Atari rodas augu destilēšanas rezultātā. Tiem ir spēcīga koncentrācija un visbiežāk tos pārdod nelielos daudzumos. Atariem raksturīgs elegantisks un īpaši piesātināts aromāts.

Tas nav ēterisko eļļu maisījums, bet dabīgas smaržas.

 • Indijas lotosu atara smarža ir piezemēta, subtila un ar ziedu aromātu.  Atari – tās ir 100% tīras un dabīgas smaržeļļas, vissenākās smaržas pasaulē. Uz ādas ataru lieto tīra veidā, maisa savā starpā vai atsķaida ar bāzes eļļu.

  Pievienot grozam
  0,00 €
 • Karaliskā jasmīna atara smarža bagātīga un ar intensīvu ziedu aromātu. Atari – tās ir 100% tīras un dabīgas smaržeļļas, vissenākās smaržas pasaulē. Uz ādas ataru lieto tīra veidā, maisa savā starpā vai atsķaida ar bāzes eļļu.

  Pievienot grozam
  0,00 €
 • Motijas atara smarža ir saldi asa, eksotiska. Atari – tās ir 100% tīras un dabīgas smaržeļļas, vissenākās smaržas pasaulē. Uz ādas ataru lieto tīra veidā, maisa savā starpā vai atsķaida ar bāzes eļļu.

  Pievienot grozam
  0,00 €
 • Čampakas atara smarža ir salda, ar ziedu aromātu un nedaudz jūtamu koksnes piegaršu. Atari – tās ir 100% tīras un dabīgas smaržeļļas, vissenākās smaržas pasaulē. Uz ādas ataru lieto tīra veidā, maisa savā starpā vai atsķaida ar bāzes eļļu.

  Pievienot grozam
  0,00 €
 • Rožu atara smarža ir saldi atsvaidzinoša, ar ziedu aromātu. Atari – tās ir 100% tīras un dabīgas smaržeļļas, vissenākās smaržas pasaulē. Uz ādas ataru lieto tīra veidā, maisa savā starpā vai atsķaida ar bāzes eļļu.

  18,00 €
 • Bot.: Osmanthus fragrans Atari – tās ir 100% tīras un dabīgas smaržeļļas, vissenākās smaržas pasaulē. Uz ādas ataru lieto tīra veidā, maisa savā starpā vai atsķaida ar bāzes eļļu.

  14,30 €
 • Bot.: Mimusops Elengi    Izcelsmes valsts: Indija Atari – tās ir 100% tīras un dabīgas smaržeļļas, vissenākās smaržas pasaulē. Uz ādas ataru lieto tīra veidā, maisa savā starpā vai atsķaida ar bāzes eļļu.

  11,50 €
 • Bot.: Nelumbo nucifera Sastāvs: lotoss, sadedzinātas zemes esence, Indijas baltā sandalkoka ēteriskā eļļa. Atari – tās ir 100% tīras un dabīgas smaržeļļas, vissenākās smaržas pasaulē. Uz ādas ataru lieto tīra veidā, maisa savā starpā vai atsķaida ar bāzes eļļu.

  13,10 €
 • Mitti-baked earth attar Bot.: Baked earth of river Ganges Atari – tās ir 100% tīras un dabīgas smaržeļļas, vissenākās smaržas pasaulē. Uz ādas ataru lieto tīra veidā, maisa savā starpā vai atsķaida ar bāzes eļļu.

  20,90 €
 • Bot.: Lonicara, hybrid Izcelsmes valsts: Indija Atari – tās ir 100% tīras un dabīgas smaržeļļas, vissenākās smaržas pasaulē. Uz ādas ataru lieto tīra veidā, maisa savā starpā vai atsķaida ar bāzes eļļu.

  20,90 €