100% DABĪGI AUGU INGREDIENTI


BIOCOS – 100% dabīga augu kosmētika. Bez kompromisiem !  


BIOCOS  kosmētikā nelietojam ūdeni, un mūsu krēmu ražošanā izmantojam hidrolātus – ziedūdeņus. Tādēļ biokosmētikas krēmi ir vērtīgāki!  BIOCOS krēmus bagātina ar aktīvām  dabas vielām, pateicoties kurām  biokosmētika kļūst efektīvāka.

Biokosmētikas pamatizejvielas vienmēr ir nerafinētas, salta spiediena  augu izcelsmes eļļas un ziedūdeņi, tomēr vislielāko iedarbību āda saņem no aktīviem ingredientiem – biohialurona, dabīga kosmētikas zīda, betagukāni, tamanu,  gotukola eļļas un pārējās brīnišķīgās dabas dāvanas skaistumam.

BEZ SINTĒTISKĀM PIEDEVĀM

Biokosmētikā neizmantojam parfīmus, ftalātus, SLS,  parabēnus, sintētiskas piedevas un konservantus, tādēļ mūsu ražojumi rūpējas ne tikai par skaistumu, bet arī par veselību.

ATBILDĪGA ATTIEKSME


NEIZMĒĢINĀTS UZ DZĪVNIEKIEM. BIOCOS ir atbildīga un draudzīga dzīvniekiem.

Nedarām izmēģinājumus ar dzīvniekiem, mūsu jaunie ražojumi testējami labarotorijā un ietekme uz ādu nosakāma ar dermatoloģijas pētījumiem.

VEGĀNIEM DER. BIOCOS ražojumos nelietojam dzīvnieku izcelsmes ingredientus.


GODĪGA TIRDZNIECĪBA. BIOCOS vadās pēc godīgas tirdzniecības principiem, tādēļ mūsu darbība balstās uz:

  • godīgām cenām;
  •  cieņai pret dabu un tās resursiem -  kosmētiku ražojam nelielos daudzumos, izmantojam visus no dabas saņemtos ingredientus;
  • darbības atklātību;
  • dialogu un godīgumu apkalpojot klientus.


DROŠS IEPAKOJUMS

Ne gadījuma pēc biokosmētiku  iepakojam tumšos stikla  trauciņos. Stikls – neatdalāma ekoloģijas daļa ne tikai tādēļ, ka ir viegli pārstrādājama, bet arī  dēļ ražojuma kvalitātes nodrošināšanas. Tumšos stikla iepakojumos kosmētika ilgāk stāv svaiga, jo tumšais  stikls aizsargā ražojumus no nevēlamās gaismas iedarbības, oksidācijas, mikrobioloģiskās piesārņošanas.  Tāpat zinātniskie pētījumi pierādījuši, ka vairākums plastmasas iepakojumu mikro daļiņas (monomeēri,  ftalāti) neizbēgami iekļūst produktā,  kā dēļ cieš ražojuma kvalitāte un lietotāju veselība. Ja patērētāja dēļ tomēr būtu labāk izmantot vieglu iepakojumu, izvēlamies tikai augstākās kvalitātes PET iepakojumu, kurš pretēji plastmasai (PVC) ir 100% pārstrādājams un sadaloties neizdala indīgas vielas.