Tējas koka ēteriskā eļļa

Tējas koka ēteriskā eļļa View larger

Tējas koka ēteriskā eļļa

Piemīt antibakteriālas, pretvīrusu īpašības, aiztur sēnītes vairošanos, dziedē dermatītu, lūpu herpes.

Stiprina organisma imunitāti, palīdz dziedēt saaukstēšanos, bronhītu. Atver ādas poras, tās iztīra, dziedē ādas iekaisumus, rētas, pinnes. Aizsargā no kukaiņiem. Iznīcina kārpas. Var lietot uz ādas tīrā veidā.

Nr atlīdzība punktus par šo produktu.

INFORMĀCIJA PAR PRODUKTU

Malaleuca alternifolia

Izcelsmes valsts: Austrālija

Nuo senseniem laikiem tējas kokam (Malaleuca Alternifolia) piedēvētas “visu ārstējoša auga” īpašības.
Tējas koka eļļa nav iegūstama no tējas koka, bet destilējama no Austrālijas koka - (Malaleuca Alternifolia) lapām.

Tējas koka ēteriskās eļlas lietošana:

  • Antibakteriāla pretmikrobu, pretvīrusu iedarbība. Eļļa aiztur sēnītes vairošanos, dziedē dermatītu. Sajūtot lūpu herpes pazīmes, uzpiliniet eļļu uz vates un vairākas reizes dienā pasmērējiet. Šo ēterisko eļļu ieteicams iepilināt kāju krēmā, jo tas noņem nepatīkamu aromātu.
  • Aizsargā no kukaiņiem. Tējas koks atbaida kukaiņus, un ja tie iedzeļ, noņem niezi un paātrina dzīšanu.
  • Stiprina organisma imunitāti, atvieglina klepošanu, palīdz dziedēt saaukstēšanos, bronhītu. Lietošana: Drānas gabaliņu samitriniet siltā ūdenī, uzpiliniet uz tās 6 pilienus ēteriskās eļļas un turot drāniņu pie deguna, dažas minutes dziļi elpojiet. Ja sāp kakls, ūdenī iepiliniet apmēram 8-10 eļļas pilienu un skalojiet rīkli.
  • Izvada no organisma toksīnus.
  • Atver ādas poras, tās iztīra, dziedē ādas iekaisumus, rētas. Tējas koka ēteriskā eļļa palīdz ātrāk sadziedēt pinnes, tās nosausina, tādēļ eļļu uzpilina uz kociņa ar vati un smērē uz problemātiskajām vietām.
  • Palīdz tikt vaļā no kārpām. Lietošana: katru dienu uz kārpas uzpiliniet pa pilienam tīras eļļas un uzlīmējiet plāksteri.
  • Grūtniecība: Tējas koka ēterisko eļļu droši var lietot grūtniecības laikā, tomēr grūtniecības laikā vajadzētu samaisīt ar augu eļļu, piemēram, mandeļu.
  • Bērniem var lietot jau no dzimšanas. Tējas koks aizsargā no autiņu izraisītajiem izsitumiem, tādēļ skalojamajā ūdenī ir vērts iemaisīt dažus ēteriskās eļļas pilienus.
  • Var aizsargāt no iesnām, tam sagatavojiet maisījumu un ar to iesmērējiet zīdaiņa deguna nāšu iekšpusi, uzreiz, ja ievērojat pirmās iesnu pazīmes: 10 pilienus tējas koka ēteriskās eļļas iepiliniet 10 ml nerafinētā saldo mandeļu eļļā.

Tējas koka alķīmija: tējas koka ēteriskā eļļa sader ar kanēļa, smaržīgās salvejas, krustnagliņu, ģerāniju, lavandu, citronu, mirras, muskata, palisandra, rozmarīna, mārsila ēteriskajām eļļām.

EMOCIJĀM Tonizējoša, Koncentrēšanos, garīgā darba, atmiņas
VIDEI Saunai, Nobiedēt kukaiņi, Par augu kopšanai
MASĀŽĀM UN KOSMĒTIKAI Sejas kosmētika, Matiem, Elpošanai
PA VECUMA GRUPĀM Grūtniecēm, Bērniem 2-5 gadi
PA AUGU DAĻĀM Lapu
SERTIFIKĀTI Organisks
Smaržas piezīme Augšējā piezīme, Vidējā piezīme
Ekstrakcijas metode Destilācija
Izcelsmes valsts Austrālija
Arī iegādātie produkti
Saistītie produkti