100% tīras Nāves jūras dūņas

100% tīras Nāves jūras dūņas

Mineralās dūņas satāv no spēcīgas mikroelementu dziedniecisko daļiņu koncentrācijas, tādēļ tās dziedē dažādas slimības - pinnes, psoriāzi, egzēmu, blaugznas, ādas izbērumus, neitralizē alerģiskas reakcijas.

Melnās minerālās dūņas stiprina ādu, aizsargā no grumbu rašanās un padziļināšanās. Tās dziļi mitrina un mīkstina ādu, attīra poras un izvada toksīnus, palīdz cīnīties pret celulītu.

200 g.
9,90 €

Nr atlīdzība punktus par šo produktu.

INFORMĀCIJA PAR PRODUKTU

Nāves jūras mineralās dūņas satāv no spēcīgas mikroelementu dziedniecisko daļiņu koncentrācijas, tajās daudz minerālu – kālija, magnija, nātrija, broma un kalcija un ct.

Tas ir neaizstājams ādas kopšanas līdzeklis. Šīs dūņas dziedē dažādas ādas slimības - pinnes, psoriāzi, egzēmu, blaugznas, ādas izbērumus, neitralizē alerģiskas reakcijas. Melnās minerālās dūņas stiprina ādu, aizsargā no grumbu rašanās un padziļināšanās. Tās dziļi mitrina un mīkstina ādu, attīra poras un izvada toksīnus. Dūņās atrodamas vielas, līdzīgas antibiotikām, tādēļ izceļas ar pretmikrobu efektu.

Ietīšana melnajās dūņās uzlabo asinsriti, spēcina imūnsistēmu un samazina muskuļu spriedzi, palīdz cīņā pret celulītu. Tāpat dziedē artrītu, palīdz, ja ir reimatisms, stress un nogurums. Tas uzlabo šūnu vielmaiņu, palīdz organismam uzņemt barojošas vielas un izvadīt toksīnus. Melnās minerālās dūņas veiksmīgi attīra ādu un noņem nedzīvās šūnas, tādeļ āda labāk uzņem mitrumu. Ķermeņa āda izskatīsies starojoša, atpūtusies un elastīga.

Lietošana

Uzklājiet dūņas uz ķermeņa ādas un paturiet 15-20 min. Vēloties saņemt maksimālu rezultātu, dūņas lietojiet pēc pirts vai aptiniet izsmērētās ķermeņa vietas ar plēvīti un paguliet zem siltas segas.

Pirms dūņu procedūras rekomendējam nomazgāties ar melnām Āfrikas ziepēm no olīveļlas, kas atver poras un palīdz labāk uzņemt melno minerāldūņu derīgās vielas. Pēc dūņu procedūras āda var būt apsārtusi, tādēļ to ieziediet ar augu eļļu vai ķermeņa losjonu. Procedūru dariet reizi nedēļā.

 

Sejas procedūrai melnās minerālās dūņas mazliet atšķaidiet ar nelielu daudzumu silta ūdens, uzlieciet uz ādas, paturiet 3 minūtes un ar riņķveida kustībām nomazgājiet. Efekts būs vēl labāks, ja masku taisīsiet pēc karstas dušas vai pirts, jo sasilusi āda vieglāk atver poras. Pēc dūņu procedūras sejas āda var būt nedaudz apsārtusi, tādēļ to ieziediet ar augu eļļu vai sejas krēmu.

Ar dūņām var ieziest matus un iemasēt galvas ādā. Masku paturiet 10-15 min un izmazgājiet ar

šampūnu. Melnās dūņas aizkavē matu izkrišanu, iznīcina blaugznas, mitrina un baro matus.

 

Arī iegādātie produkti
Saistītie produkti