Saldo mandeļu eļļa

Saldžiųjų migdolų aliejus View larger

Saldo mandeļu eļļa

Nr atlīdzība punktus par šo produktu.

INFORMĀCIJA PAR PRODUKTU

Nosaukums latīņu valodā: Prunus amygdalis

Izcelsmes valsts: Turcija

Ekstrakcijas metode: auksti spiesta, nerafinēta

Kosmētiskās īpašības un pielietojums: Saldo mandeļu eļļa ir E vitamīna avots un satur noderīgas minerālvielas, tādas kā magniju un kalciju. Mandeļu eļļa tiek plaši izmantota kosmētiskajos kopšanas līdzekļos. Šai eļļai piemīt īpašas ādas mīkstinošas un mitrinošas īpašības, tā ir piemērota visiem ādas tipiem, palīdz nomierināt sakairinātu ādu, niezi. Mandeļu eļļa ir speciāli ieteicama sausai vai sakairinātai ādai. 

Saldo mandeļu eļļas izmantošana matiem: baro matus un mīkstina matu galiņus. Uz plaukstas uzklājiet dažus pilienus mandeļu eļļas, izklājiet to starp pirkstiem un viegli ar masējošām kustībām ieklājiet matos un to galiņos. Paturiet masku 30-60 min. vai nakti un nomazgājiet ar šampūnu.

Saldo mandeļu eļļa masāžām: Mandeļu eļļa ir viena no populārākajām eļļām ķermeņa masāžām. Eļļa viegli uzsūcas, tāpēc tā ir lielisks mīkstinošs līdzeklis, dabīgs mitrinātājs, kas neļauj ādai zaudēt mitrumu un palīdz dehidrētai ādai atgūt mitrumu. Tā kā eļļa pārāk ātri neiesūcās ādā, tā ļauj veikt kvalitatīvu masāžu.

Sastāvs: Oleīnskābe 75%, linolēnskābe 20%, palmitīnskābe 3%, stearīnskābe 2%. Fenoli, vitamīni (A, B 1, B2, B6, E, D, F).

Aktīvās vielas E vitamīns, A vitamīns, Saldo mandeļu eļļa
SERTIFIKĀTI Neorganisks
Ekstrakcijas metode Auksti presēts, nerafinēts
Kapacitāte 30, 50, 100
Arī iegādātie produkti
Saistītie produkti