Saldo apelsīnu ēteriskā eļļa

Saldo apelsīnu ēteriskā eļļa View larger

Saldo apelsīnu ēteriskā eļļa

Tai piemīt antioksidanta īpašības, stiprina imunitāti, tonizē visu organismu, uzlabo vielmaiņu procesus.

Izlīdzina ādu un atspirdzina to, palīdz izdziedēt akni un dermatītu. Pretiekaisuma, antidepresants, dziedē nobrāzumus, brūces, norīvējumus, dezinficē.

Nr atlīdzība punktus par šo produktu.

INFORMĀCIJA PAR PRODUKTU

Citrus sinensis
Ekoloģiska, Soil association sertifcēta

Izcelsmes valsts: Kostarika

Apelsīnu ēteriskā eļļa iegūstama no krāsainas augļa miziņas virskārtas.

Šī ēteriskā eļļa iegūta no saldajiem apelsīniem, kaut arī ēteriskā eļļa var būt iegūta arī no rūgtajiem apelsīniem. No saldajiem apelsīniem spiežamas eļļas smarža ir mazliet asāka, saldāka par rūgto apelsīnu eļļu. Ēteriskā eļla ir piesātināti zeltaini dzeltenā krāsā un smaržo kā apelsīnu miziņa. Tās īpašības ir ļoti līdzīgas nerola īpašībām, ko iegūst no citronkoka lapām.

Saldo apelsīnu ēteriskai eļļai piemīt pretiekaisuma, nomierinošas, antiseptiskas, urīndzenošas, tonizējošas īpašības, remdē sāpes un spazmas, un palīdz pie sliktas dūšas, veicina dzimumaktīvumu. Eļļa iedarbojas arī kā antidepresants.

Apelsīnu ēteriskā eļla plaši lietojama sadzīvē, ražošanā un medicīnā. Apelsīnu aromāts bieži pievienojams pie dzērieniem, desertiem un saldumiem. Rūpniecībā to lieto ziepēs, ķermeņa losjonos, krēmos, pretgrumbu līdzekļos, gaisa atsvaidzinātājos, dezodorantos, pārtikā un t.t..

LIETOŠANA:

- Ādas un matu kopšanas produkts: pievienojiet 3-5 pilienus 10-20 ml. bāzes augu eļļai (argāna, jojobas utt.);

- Iztvaicēt telpās: 3-5 pilienus ūdens elektriskajā difuzorā vai keramikas iztvaicētājā ar sveci;

- Aromterapija: aromterapijas līdzekļos, inhalatoros ir piemērotas tikai augstas kvalitātes ēteriskās eļļas; pievienojiet 3-4 pilienus ēteriskās eļļas uz aromterapijas aksesuāriem (kuloni, kabatlakatiņi) un valkāt tuvu ķermenim, jo siltums, kas izdalās no ķermeņa, veicina eļļas aromterapijas īpašības.

- Inhalācijām: Ielejiet karstā ūdenī 3–5 pilienus ēteriskās eļļas un ieelpojiet aromātisko tvaiku.

- Masāžām: 3-5 pilienus 10-20 ml. pamata augu eļļai (argāna, jojobas utt.);

- Vanniņai spa terapijai: 5-7 pilienus 30 ml. kastīlijas ziepes vai citas bezsmaržas ziepes bez smaržas, kas vienmērīgi izšķīst un izplatīs ēteriskās eļļas ūdenī. Nekad nesajauciet ēteriskās eļļas vannā ar sāli, pienu vai medu. Ēteriskās eļļas šajos produktos nešķīst, tāpēc tās peld uz ūdens virsmas, un, nonākot saskarē ar ādu, var to apdedzināt.

- Pirtī: 10 pilienus ēteriskās eļļas ielejiet siltā ūdenī un novietojiet siltākajā vietā. Smarža izplatīsies vieglāk, ja sildot eļļu, to pārklāsiet ar dvieli. Nekādā gadījumā nelieciet ūdeni ar ēteriskajām eļļām uz karstiem akmeņiem, jo tie sadedzinot izdalīs kaitīgas vielas..

- Parfumērijā: sajauciet ēteriskās eļļas savā starpā, meklējiet atbilstošas kompozīcijas, izveidojiet savas smaržas. Ēteriskās eļļas alķīmija (ar kuru vislabāk sader) ir norādīta katrā ēteriskajā eļļā.

Droša ēterisko eļļu lietošana: Nelietojiet ēteriskās eļļas tīras uz ādas. Visas ēteriskās eļļas pirms to uzklāšanas uz ādas jāatšķaida ar pamata augu eļļām, piemēram, argana, jojobas, mežrozīšu. Droša ēteriskās eļļas koncentrācija var mainīties, atkarībā no ēteriskās eļļas veida, taču parasti mēs iesakām neņemt 10% no kopējā ēterisko eļļu daudzuma bāzes eļļā.

Lietojot ēteriskās eļļas aromterapijas nolūkos, ņemiet vērā pamatnoteikumu: "Mazāk ir vairāk." Lai sasniegtu lieliskus rezultātus, pietiks tikai ar dažiem pilieniem kvalitatīvas ēteriskās eļļas

Grūtniecības laikā: drosi var lietot apelsīnu ēterisko eļļu.

Uzmanību! Apelsīnu ēteriskā eļļa palielina ādas jutību gaismai, tādēļ to nelietojiet (arī maisījumos), ja plānojat būt saulē.

Saldo apelsīnu alķīmija: saldo apelsīnu ēteriskā eļļa sader kopā ar pārējām citrusaugu ēteriskajām eļļām, kanēļa, krustnagliņu, frankincensa, ingvera, melno piparu, sndalkoka un vetiveriju ēteriskajam eļļām.

 

EMOCIJĀM Nomierina / atslābina, Miega uzlabošanai, Uzlabot garastāvokli
VIDEI Par augu kopšanai
MASĀŽĀM UN KOSMĒTIKAI Asinsrites / stimulējošs, Gremošanai
PA VECUMA GRUPĀM Grūtniecēm, Bērniem 2-5 gadi
PA AUGU DAĻĀM Citrusaugļi (mizas)
DZĪVNIEKIEM Suņiem, TOP-20 dzīvniekiem
Smaržas piezīme Augšējā piezīme
Ekstrakcijas metode Auksti presēts, nerafinēts
Arī iegādātie produkti
Saistītie produkti