Makadāmijas eļļa

Makadamijų aliejus View larger

Makadāmijas eļļa

Makadamijas eļļa – der visiem ādas tipiem, matu kopšanai un masāžām. Šī eļla viegli uzsūcas ādā, to mitrina, izlīdzina grumbiņas. Makadamijas eļļai piemīt reģenerējošas īpašības: veicina nelielu rētu dzīšanu.

30ml
4,20 €
50 ml.
5,90 €

Nr atlīdzība punktus par šo produktu.

INFORMĀCIJA PAR PRODUKTU

Nosaukums latīņu valodā: Macadamia integrifolia

Izcelsmes valsts: Austrālija

Ekstrakcijas metode: auksti spiesta, nerafinēta

Augu apraksts: Makadāmijas rieksti aug uz kokiem, kuru dzimtene ir Austrālija. Tas ir viens no dārgākajiem riekstiem pasaulē. Varbūt tāpēc, ka šiem kokiem augšanai vajadzīgs īpašs klimats - daudz siltuma un pietiekami daudz mitruma, un varbūt tāpēc, ka koks nobriest desmit gadu laikā, sasniedzot gandrīz 40 metru augstumu un sniedz salīdzinoši maz riekstu. Mūsdienās makadāmija aug ne tikai Austrālijā, šos kokus var atrast Brazīlijā, Dienvidāfrikā un ASV dienvidu daļā. Makadāmijas riekstu eļļa - iegūta no platlapu makadāmijas riekstu mīkstuma.

Īpašības un pielietojums: Makadāmijas riekstu eļļa ir bagāta ar palmitīnskābi, kas savās īpašībās ir tuva taukiem (sebum), ko izdala cilvēka āda. Tāpēc makadāmijas eļļu plaši izmanto kosmētikā, ražojot eļļas maisījumus ar šo vērtīgo eļļu.

Šī eļļa ir universāla: tā ir lieliski piemērota gan ādas kopšanai, gan matiem, gan masāžai.

Makadāmijas riekstu eļļai ir reģenerējošas īpašības.

Makadāmijas riekstu eļļa viegli uzsūcas ādā un mitrina to Tā ir bagāta ar E vitamīnu.

Makadāmijas eļļa - ir visvērtīgākā matu kopšanā. Šī eļļa īpaši labi uzsūcas matos, mīkstina tos, atjauno elastīgumu un spīdumu, atvieglo matu ķemmēšanu.

Uzklājiet uz matiem nelielu daudzumu eļļas, iemasējiet galvas ādā un pēc pusstundas izmazgājiet galvu. Lai iegūtu vēl labākus rezultātus, makadamijas eļļu uzklājiet uz matiem siltu, jo karstums ātrāk atver matu zvīņas un eļļa labāk uzsūcas.

Sastāvs: Taukskābes: myristic acid (1%), palmitic acid (10%), palmitoleic acid (27%), stearic acid (2%), oleic acid (48%), vaccenic acid (3%), linoleic acid (3%), arachidic acid (2%), gondoic acid (2%). Phenols, vitamin E.

Aktīvās vielas Makadāmijas riekstu eļļa, E vitamīns
SERTIFIKĀTI Neorganisks
Kapacitāte 30, 50, 100
Izcelsmes valsts Austrālija
Arī iegādātie produkti
Saistītie produkti