Rozmarīna ēteriskā eļļa (organiski)

Rozmarīna ēteriskā eļļa View larger

Rozmarīna ēteriskā eļļa (organiski)

Lieto matu kopšanā, jo labi ietekmē matu folikulu, mati aug veselīgāki un garāki. Eļļa palīdz cīnīties pret ekzēmu, dermatītu, ādas bojājumiem, taukainu ādu. Rozmarīnam piemīt antiseptiskas īpašības, tādēļ to liet, ja ir saaukstēšanās, augšejo elpošanas ceļu slimības, attīra gaisu epidēmijas laikā. Samazina muskuļu sāpes, uzlabo atmiņu.

Nr atlīdzība punktus par šo produktu.

INFORMĀCIJA PAR PRODUKTU

Rosmarinus officinalis

Ekoloģiska, Soil association sertifcēta

Izcelsmes valsts: Tunisija

 

Rozmarīns ir dabīgi izplatījies visā Eiropā, bet visplašāk tuvāk pie jūras. Auga nosaukums cēlies no diviem latīņu vārdiem, ros un marinus nozīmē "jūras asara".

Domājams, ka rozmarīns pirmo reizi bija izaudzēts Anglijā, vēl XIV gadsimtā. Tā atmiņu nostiprinošas īpašības atceļojušas pat no senās Grieķijas, kur studenti nēsāja vainagus no rozmarīna un ticēja, ka tas tiem palīdzēs eksāmenu laikā. Senajā Grieķijā tempļos vīrka vietā tika dedzināti rozmarīnu zariņi.

Romieši tāpat šos augus cildināja par svētiem. Rozmarīnu kūpināja, ja vēlējās iztīrīt telpas pēc slimu cilveku apmeklējuma. No seniem laikiem rozmarīns simbolizēja mīlestību, uzticību, draudzību un ilgu laiku to lietoja dzimšanas un apbedīšanas ceremoniju laikā. Tas ir viens no pirmajiem augiem, kuru lietoja medicīnā.

LIETOŠANA:

- Ādas un matu kopšanas produkts: pievienojiet 3-5 pilienus 10-20 ml. bāzes augu eļļai (argāna, jojobas utt.);

- Iztvaicēt telpās: 3-5 pilienus ūdens elektriskajā difuzorā vai keramikas iztvaicētājā ar sveci;

- Aromterapija: aromterapijas līdzekļos, inhalatoros ir piemērotas tikai augstas kvalitātes ēteriskās eļļas; pievienojiet 3-4 pilienus ēteriskās eļļas uz aromterapijas aksesuāriem (kuloni, kabatlakatiņi) un valkāt tuvu ķermenim, jo siltums, kas izdalās no ķermeņa, veicina eļļas aromterapijas īpašības.

- Inhalācijām: Ielejiet karstā ūdenī 3–5 pilienus ēteriskās eļļas un ieelpojiet aromātisko tvaiku.

- Masāžām: 3-5 pilienus 10-20 ml. pamata augu eļļai (argāna, jojobas utt.);

- Vanniņai spa terapijai: 5-7 pilienus 30 ml. kastīlijas ziepes vai citas bezsmaržas ziepes bez smaržas, kas vienmērīgi izšķīst un izplatīs ēteriskās eļļas ūdenī. Nekad nesajauciet ēteriskās eļļas vannā ar sāli, pienu vai medu. Ēteriskās eļļas šajos produktos nešķīst, tāpēc tās peld uz ūdens virsmas, un, nonākot saskarē ar ādu, var to apdedzināt.

- Pirtī: 10 pilienus ēteriskās eļļas ielejiet siltā ūdenī un novietojiet siltākajā vietā. Smarža izplatīsies vieglāk, ja sildot eļļu, to pārklāsiet ar dvieli. Nekādā gadījumā nelieciet ūdeni ar ēteriskajām eļļām uz karstiem akmeņiem, jo tie sadedzinot izdalīs kaitīgas vielas..

- Parfumērijā: sajauciet ēteriskās eļļas savā starpā, meklējiet atbilstošas kompozīcijas, izveidojiet savas smaržas. Ēteriskās eļļas alķīmija (ar kuru vislabāk sader) ir norādīta katrā ēteriskajā eļļā.

Droša ēterisko eļļu lietošana: Nelietojiet ēteriskās eļļas tīras uz ādas. Visas ēteriskās eļļas pirms to uzklāšanas uz ādas jāatšķaida ar pamata augu eļļām, piemēram, argana, jojobas, mežrozīšu. Droša ēteriskās eļļas koncentrācija var mainīties, atkarībā no ēteriskās eļļas veida, taču parasti mēs iesakām neņemt 10% no kopējā ēterisko eļļu daudzuma bāzes eļļā.

Lietojot ēteriskās eļļas aromterapijas nolūkos, ņemiet vērā pamatnoteikumu: "Mazāk ir vairāk." Lai sasniegtu lieliskus rezultātus, pietiks tikai ar dažiem pilieniem kvalitatīvas ēteriskās eļļas

EMOCIJĀM Tonizējoša, Koncentrēšanos, garīgā darba, atmiņas, Mazināt stresu
VIDEI Saunai, Par augu kopšanai
MASĀŽĀM UN KOSMĒTIKAI Sejas kosmētika, Matiem, Sportistiem / muskuļiem, locītavām, Elpošanai, Spazmolītisks
PA VECUMA GRUPĀM Barojošām mātēm, Bērniem 2-5 gadi
PA AUGU DAĻĀM Zāļu
DZĪVNIEKIEM Suņiem
SERTIFIKĀTI Organisks
Ekstrakcijas metode Destilācija
Arī iegādātie produkti
Saistītie produkti