Hialuronskābes gēls HYALURON 2%

Intensīvi mitrinošs serums ar hialuronu sejai BIOCOS academy BioHyaluron View larger

Hialuronskābes gēls HYALURON 2%

Hialuronskābes gēls paātrina audu šūnu atjaunošanās procesus, uzlabo mikrocirkulāciju, samazina ādas sausumu un kairinājumu, veicina jauno ādas šūnu dalīšanos un īpāši intensīvi mitrina. Gēls izmantojams viens vai iemaisāms hidrolātos vai krēmos.

22,90 €

Iegādājoties šo produktu jūs nopelnīsiet 2 lojalitātes punktu. Jūsu grozā kopā būs 2 punkts kas var tikt pārvērsts uz pirkumā. Viena punkta vērtība ir 0,60 €.

INFORMĀCIJA PAR PRODUKTU

Hialuronskābi plaši dēvē par “jaunības strūklaku”, jo hialauronskābe paātrina audu šūnu atjaunošanās procesus, uzlabo mikrocirkulāciju, samazina ādas sausumu, kairinājumu, veicina jaunu ādas šūnu dalīšanos un ādas bojājumu dzīšanu.

Hialuronskābes molekulas pievelk līdz 500 reižu lielāku par sevi ūdens daudzumu, tādēļ ādai piešķir apmēru, izlīdzina grumbas, piešķir tai maigumu – padara ādu jaunāku.

Hialuronskābe tāpat saglabā šūnu struktūru un aizsargā to no ārējiem bojājumiem un bakteriālām infekcijām. Tāpēc ka hialuronskābe absorbē īpaši daudz ūdens, tā ir svarīga audu hidratācijai, šūnu funkcijām.

Lietošana:

Hialuronskābes gēlu lietojiet tīrā veidā, līdz 10 % maisiet ar hidrolātu un smidziniet uz sejas, vai izmantojiet taisot sejas krēmus.

Mūsu izmantojamā hialuronskābe – dabīga, biotehnoloģiski iegūstama no glikozes, sojas peptoniem un rauga ekstrakta. Tā nav dzīvnieku izcelsmes.

Daudzums 30 ml.
Aktīvās vielas Rožu hidrolāts, Hialuronskābe
Arī iegādātie produkti
Saistītie produkti