Ekoloģisks kafijas CO2 ekstrakts

Ekoloģisks kafijas CO2 ekstrakts View larger

Ekoloģisks kafijas CO2 ekstrakts

Nr atlīdzība punktus par šo produktu.

INFORMĀCIJA PAR PRODUKTU

BIOCOS ACADEMY izstrādā dabisko kosmētiku un aromterapijas produktus kopš 2009. g. BIOCOS ACADEMY klāstā ir pārbaudītas un atlasītas tikai augstas kvalitātes aromterapijas ēteriskās eļļas.

100% dabīga un tīra kafijas pupiņu ēteriskā eļļa.

Ekoloģisks kafijas pupiņu CO2 ekstrakts, ekstrahēts tikai ar oglekļa dioksīdu, bez sintētiskām piedevām, bez konservantiem.  CO2 ekstrakcija saglabā visas auga vērtīgās īpašības.

Kafijas CO2 ekstraktam ir stimulējoša un uzmundrinoša iedarbība, īpaši piemērots lietošanai no rīta, ja rodas grūtības piecelties. 

Nosaukums latīņu valodā: Coffee Arabica 

Sertifikāti: ekoloģisks

Ekstrakcijas metode: CO2 ekstrakcija,superkritiskā selektīvā ekstrakcija.

Augu daļa: augļi

Aromāts: kafija

Notis: vidējās

Uzglabāšana: turēt tumšā un cieši noslēgtā vietā. 

Alķīmija: labi sader ar sandalkoka, melno piparu, kanēļa, krustnagliņu, kakao, ingvera, jasmīna, vīraka, lavandas, pačūlijas, piparmētru, vaniļas, vetivērijas un citām ēteriskajām eļļām/CO2 ekstraktiem.

LIETOŠANA: 

- Ādas un matu kopšanas produkts: pievienojiet 3-5 pilienus 10-20 ml. bāzes augu eļļai (argāna, jojobas utt.);

Iztvaicēt telpās: 3-5 pilienus ūdens elektriskajā difuzorā vai keramikas iztvaicētājā ar sveci;

Aromterapija: aromterapijas līdzekļos, inhalatoros ir piemērotas tikai augstas kvalitātes ēteriskās eļļas; pievienojiet 3-4 pilienus ēteriskās eļļas uz aromterapijas aksesuāriem (kuloni, kabatlakatiņi) un valkāt tuvu ķermenim, jo siltums, kas izdalās no ķermeņa, veicina eļļas aromterapijas īpašības.

- Inhalācijām: Ielejiet karstā ūdenī 3–5 pilienus ēteriskās eļļas un ieelpojiet aromātisko tvaiku.

Masāžām: 3-5 pilienus 10-20 ml. pamata augu eļļai (argāna, jojobas utt.);

- Vanniņai spa terapijai: 5-7 pilienus 30 ml. kastīlijas ziepes vai citas bezsmaržas ziepes bez smaržas, kas vienmērīgi izšķīst un izplatīs ēteriskās eļļas ūdenī. Nekad nesajauciet ēteriskās eļļas vannā ar sāli, pienu vai medu. Ēteriskās eļļas šajos produktos nešķīst, tāpēc tās peld uz ūdens virsmas, un, nonākot saskarē ar ādu, var to apdedzināt.

Pirtī: 10 pilienus ēteriskās eļļas ielejiet siltā ūdenī un novietojiet siltākajā vietā. Smarža izplatīsies vieglāk, ja sildot eļļu, to pārklāsiet ar dvieli. Nekādā gadījumā nelieciet ūdeni ar ēteriskajām eļļām uz karstiem akmeņiem, jo tie sadedzinot izdalīs kaitīgas vielas..

Parfumērijā: sajauciet ēteriskās eļļas savā starpā, meklējiet atbilstošas kompozīcijas, izveidojiet savas smaržas. Ēteriskās eļļas alķīmija (ar kuru vislabāk sader) ir norādīta katrā ēteriskajā eļļā.

Droša ēterisko eļļu lietošana: Nelietojiet ēteriskās eļļas tīras uz ādas. Visas ēteriskās eļļas pirms to uzklāšanas uz ādas jāatšķaida ar pamata augu eļļām, piemēram, argana, jojobas, mežrozīšu. Droša ēteriskās eļļas koncentrācija var mainīties, atkarībā no ēteriskās eļļas veida, taču parasti mēs iesakām neņemt 10% no kopējā ēterisko eļļu daudzuma bāzes eļļā.

Lietojot ēteriskās eļļas aromterapijas nolūkos, ņemiet vērā pamatnoteikumu: "Mazāk ir vairāk." Lai sasniegtu lieliskus rezultātus, pietiks tikai ar dažiem pilieniem kvalitatīvas ēteriskās eļļas

EMOCIJĀM Tonizējoša, Uzlabot garastāvokli
MASĀŽĀM UN KOSMĒTIKAI Sejas kosmētika
PA AUGU DAĻĀM Garšvielas (sēklas)
SERTIFIKĀTI Organisks
Smaržas piezīme Vidējā piezīme
Ekstrakcijas metode CO2 ieguve
Arī iegādātie produkti
Saistītie produkti