Indijas rīcineļļa

Indijas rīcineļļa View larger

Indijas rīcineļļa

Eļļa veicina matu augšanu, samazina to izkrišanu, mitrina matus un galvas ādu. Tās antibakteriālās īpašības lieliski attīra galvas ādu un aizver ceļu blaugznām. Rīcineļļa piešķir apjomu skropstām un uzacīm. Eļļa īpaši dziļi iespiežas ādas slāņos, tādēļ efektīvi dziedē pinnes un rētas, palīdz uzturēt jaunavīgu un mirdzošu ādu.

Nr atlīdzība punktus par šo produktu.

INFORMĀCIJA PAR PRODUKTU

Ricinus communis

Izcelsmes valsts: Francija

 

Auksta spieduma, nerafinēta rīcineļļa spiežama no rīcinkoka sēklam. Tīra rīcineļla ir bieza. Šī eļļa no seniem laikiem plaši pielietojama antibakteriālu un pretiekaisuma īpašību dēļ. Rīcineļļa lieliski tīra un īpaši mitrina ādu un matus. Tajā daudz taukskābju – ricinola, omega-9, omega-6 skābju, - kuru dēļ eļļa ir iedarbīga.

 

Rīcineļļas lietderīgums matiem:

 • veicina matu augšanu;
 • antibakteriālas un pretsēnīšu eļļas īpašības aiztur infekcijas, kuras var būt par iemeslu matu izkrišanai un stiprina matus, kuri sākuši izkrist;
 • drėkina išsausėjusius plaukus ir galvos odą;
 • matiem piešķir apjomu un mirdzumu;
 • attīra galvas ādu un aiztur blaugznu rašanos;
 • mati paliek veselīgāki un mirdzoši;
 • samazina matu galiņu šķelšanos un aizsargā no nelabvēlīgas vides iedarbības;
 • Rīcineļļa izmantojama skropstu un uzacu kopšanā, jo veicina to augšanu un tās sabiezina.Tādēļ rekomendējams katru dienu pirms gulētiešanas ar nelielu eļļas daudzumu ieziest skropstas un uzacis. No rīta, ja eļļa nebūs pilnīgai iesūkusies, nomazgajiet ar ūdeni.
 • Rīcineļļā esoša ricinolskābe efektīvi dziedē pinnes un tumšus plankumus, iznīcina baktērijas un vīrusus. Bez tam, šī eļļa iespiežas ādas slāņos dziļāk par citām augu eļļām. Tā iztīra un mitrina ādu, aizsargā to no izsausēšanas. Ja pinnes izdziedē ar ricīneļļu, tad tajā vietā nepaliek tumšāki plankumi.
 • Rīcineļļa palīdz uzturēt ādu jaunavīgu, elastīgu un mirdzošu, samazina grumbas un aiztur priekšlaicīgu novecošanos.
 • dziedē rētas un neļauj veidoties jaunām. Tādēļ, ka šī eļļa iespiežas īpaši dziļi, tā palīdz samīkstināt un novērst ne tikai ārējas rētas bet arī iekšejas, piemēram, radušās pēc operācijas.Neticami, bet rīcineļļa spēj atšķirt veselas un bojātas šūnas. Veselas šūnas eļla aprūpē ar barojošām vielām, tādēļ sekmē to dalīšanos. Un bojātas šūnas izšķīdina un sekmē veselu šūnu rašanos. Ja savainojaties vai esat pēc operācijas, iesmērējiet ievainoto vietu ar rīcineļļu, lai neveidotos rētas.
 • Rīcineļļa sekmē balto asinsķermenīšu rašanos, tādēļ palīdz dzīt brūcem.

 

Lietošana:

Kā matu maska un matu galiņu rekonstruktors: Uz matu saknēm, galvas ādas un matu galiņiem uzlieciet nelielu daudzumu rīcineļļas. Ja uzliksiet pa daudz eļļas, mati būs lipīgi un taukaini. Uz matiem uzlieciet maisiņu un aptiniet ar dvieli. Paturiet 15-20 minūtes vai pat visu nakti un izmazgājiet ar šampūnu,

Lietojiet rīcineļļu 6-8 nedēļas kā masku reizi nedēļa un redzēsiet rezultātu.

 

Ja vēlaties labāku rezultātu, eļļu novietojiet karstā ūdenī un paturiet dažas minūtes, kamēr eļļa sasils.

Tad siltu eļļu klājiet uz matiem, jo no siltuma matu poras atveras un eļļa labāk iesūcas. Silta eļļa – nedārga greznība un labums jūsu matiem.

Ja vēlaties šķidrāku konsistenci, tad rīcineļlu variet maisīt ar citām augu eļļām. Variet iepilināt ēteriskās eļļas pēc sava matu tipa.

 

Dziedēt pinnes: Vēloties dziedēt pinnes, vakarā uz sejas uzlieciet karstā ūdenī samērcētu dvieli un īsu brīdi paturiet, līdz āda sasils un atvērsies poras. Tad ādu ieziediet ar nelielu rīcinelļas daudzumu un atstājiet pa nakti. Procedūru atkārtojiet 1-2 reizes nedēļā un jau pēc dažām nedēļām redzēsiet rezultātu.

 

Dziedēt rētas: Eļļā pamērcējiet tīru drānas gabaliņu un katru dienu uz 1-2 stundām atstājiet uz rētas. Variet arī tāpat uzziest eļļu tieši uz rētas un atstāt, lai iesūcas.

 

Šī eļla domāta tikai ārīgai lietošanai.

SERTIFIKĀTI Organisks
Ekstrakcijas metode Auksti presēts, nerafinēts
Kapacitāte 30, 50, 100
Izcelsmes valsts Indija
Arī iegādātie produkti
Saistītie produkti