AUGĻU skrubis ar AHA 7% skābēm

AUGĻU skrubis ar AHA 7% skābēm

Mazgāšanas līdzeklis - toniks, skrubis ar AHA 7% augļskābēm attīra poras, mitrina un atjauno (atslāņo) ādas  šūnas, tāpēc manāmi izgaismo un izlīdzina sejas ādu. Skābe neputo un to nevajag noskalot. Ieteicams taukainai, pūtītēm pakļautai ādai, bet piemērota visiem ādas tipiem, jo āda netiek sausināta.

17,90 €

Iegādājoties šo produktu jūs nopelnīsiet 1 lojalitātes punktu. Jūsu grozā kopā būs 1 punkt kas var tikt pārvērsts uz pirkumā. Viena punkta vērtība ir 0,30 €.

INFORMĀCIJA PAR PRODUKTU

7 % AHA Alfa-hidroksi skābes ziedūdenī (hidrolātā).  

AHA skābes ir dabīgs ādas tīrīšanas un pīlinga līdzeklis, kas neputo, jo skābes tiek sajauktas ar rožu ziedu ūdeni. AHA sastāv no piecu augu ekstraktiem: mellenēm, cukurniedrēm, kļavām, apelsīniem un citroniem. AHA satur 15-17% glikolskābes, kurai raksturīga aktīva ādas attīrīšana.

Skrubis ar AHA augļskābēm attīra poras, mitrina un atjauno (atslāņo) ādas šūnas, tādējādi ievērojami izgaismo un izlīdzina sejas ādu.

 

Ieteicams lietot pēc (starpposma) skābas sejas tīrīšanas.

ĪPAŠĪBAS:

  •          skābe stimulē kolagēna ražošanu un ādas elastību;
  •          gaišina plankumus;
  •          samazina rētas;
  •          īpaši noderīgs taukainai, izsitumiem pakļautai ādai.

LIETOŠANA: Skrubi lieto tikai vakarā. Uz tīras sausas, ādas izsmidziniet līdzekli vai izmantojiet vates gabaliņu un notīriet seju, atstājiet lai dabiski nožūst. Nelietojiet ap acīm, jo var kairināt acu gļotādu.

Brīdinājums! AHA auglskābes reaģē ar saules gaismu, padarot ādu jutīgāku  UV stariem, tāpēc vasaras laikā skābi labāk lietot vakarā vai dienas laikā kopā ar aizsargkrēmu  no saules.

 Ērtākai lietošanai varat iegādāties smidzinātāju

Daudzums 150 ml.

Ingredients: ziedu ūdens, koncentrētas augļu skābes (mellenes, cukurniedres, kļavas, apelsīni un citroni)

Arī iegādātie produkti
Saistītie produkti