SAPNIS ēterisko eļļu maisījums

Aliejų mišinys "Kalėdų dvelksmas" View larger

SAPNIS ēterisko eļļu maisījums

Eļļu maisījums palīdz atslābināties, mazināt spriedzi, nomierināt prātu un sagatavoties miegam. Nomierinošas iedarbības ēteriskās eļļas veicina labu miegu, var palīdzēt pret bezmiegu.

 

Nr atlīdzība punktus par šo produktu.

INFORMĀCIJA PAR PRODUKTU

Eļļu maisījums palīdz atslābināties, mazināt spriedzi, nomierināt prātu un sagatavoties miegam. Nomierinošas iedarbības ēteriskās eļļas veicina labu miegu, var palīdzēt pret bezmiegu.

Sastāvs:

  •          Lavandas eļļa palīdz pārvarēt galvassāpes, migrēnu, depresiju, emocionālo stresu, palīdz iemigt un veicina kvalitatīvu miegu.
  •          Bergamotes eļļa mazina skumjas un stresu, emocionālo nogurumu un spriedzi.
  •          Apelsīnu eļļas atsvaidzinoši saldais citrusaugu aromāts atslābina, palīdz nomierināt  aizkaitinājumu vai dusmas.
  •          Frankincense Antīkas laikos izmantoja reliģiskos rituālos, jo to aromāts palēnina un padziļina elpošanu, kas nomierina un iedvesmo lūgšanām un meditācijām. Nomierina ķermeni un prātu, kliedē satraukumu.

BIOCOS ēterisko eļļu maisījumi izstrādāti, pamatojoties uz ēterisko eļļu ķīmiskajām un aromterapijas īpašībām, pamatojoties uz aromterapijas ieteikumiem un pētījumiem. 

Ēteriskās eļļas maisījumos papildina viena citu un darbojas sinerģiski, t.i. stiprāk ietekmē emocijas, labsajūtu un garīgo veselību nekā atsevišķas ēteriskās eļļas. Maisījumos izmanto tikai dabīgas augstas kvalitātes tīras ēteriskās eļļas, ļaujot izbaudīt aromterapijas efektu.

Ēterisko eļļu maisījumu izmantošana:

  • 3-5 pilienus maisījuma iztvaiko aromātu lampās vai izkliedē ar aromātu difuzoriem;
  • Ieelpojiet tieši no flakona. Ēteriskās eļļas caur ožas orgāniem ietekmē mūsu emocijas un labsajūtu.
  • Masāžām, nobrāzumiem, elpošanai atšķaidiet ar bāzes eļļām (mandeļu, sezamu un citām): 10 pilienus maisījuma uz 10 ml. (divas ēdamkarotes) bāzes eļļas;
  • Ielejiet vannā, kas atšķaidīta ar kastīlijas ziepēm: 10 pilienus maisījuma uz 10 ml. kastīlijas ziepēm. Nelejiet maisījumu tieši ūdenī, jo eļļas nešķīst ūdenī, bet peld uz virsmas, tāpēc tā var nonākt saskarē ar ādu un izraisīt kairinājumu.
  • Uzklājiet 3 pilienus uz mitras drānas un ievietojiet skapī vai drēbju žāvētājā, lai iesmaržināt drēbes. Esiet piesardzīgs, jo eļļas var notraipīt baltas krāsas drēbes.

Svarīgi! Nelietojiet uz ādas tīru ēterisko eļļu maisījumu. Maisījumi jāatšķaida ar bāzes eļļām.

Ja ādu kairina ēterisko eļļu sajaukums, to vajadzētu notīrīt ar jebkuru pieejamu bāzes eļļu (olīvu, saulespuķu utt.). Neizmantojiet ūdeni ēterisko eļļu nomazgāšanai, jo ūdens vēl dziļāk aizvedīs ēteriskās eļļas ādā un tikai saasinās kairinājumu.

Lai saglabātu ēterisko eļļu vērtīgās īpašības, ēterisko eļļu maisījumus uzglabā tumšā, vēsā vietā.

Kapacitāte 5

INGREDIENTS: Citrus bergamia, Lavandula angustifolia, Citrus sinensis, Boswellia carterii.

Arī iegādātie produkti
Saistītie produkti